Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Taniec z Gwiazdami. Nagrali Wiesława Nowobilskiego za kulisami, nie mógł opanować emocji. Wyznał, co sądzi o występie
Michał Fitz
Michał Fitz 30.08.2022 09:57

Taniec z Gwiazdami. Nagrali Wiesława Nowobilskiego za kulisami, nie mógł opanować emocji. Wyznał, co sądzi o występie

Taniec z gwiazdami
instagram.com/nasznowydom

Wczorajszego wieczoru rozpoczęła się długo wyczekiwana przez fanów, już 13. edycja programu „Taniec z Gwiazdami” na Polsacie. Jak można przypuszczać, było to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla telewidzów, ale także i dla samych uczestników, dla których to zwieńczenie wielu tygodni treningów. Jak po występie czuł się Wiesław Nowobilski?

Warto bowiem nadmienić, że poczciwy kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom” absolutnie nie był uznawany za faworyta całego konkursu i sugerowano, że może odpaść szybko. Wczoraj to jednak nie on pożegnał się z programem.

„Taniec z Gwiazdami”: Wiesław Nowobilski po swoim występie

Na instagramowym profilu programu „Nasz nowy dom” pojawiło się zakulisowe nagranie, na którym został uwieczniony Wiesław Nowobilski tuż po swoim tańcu. Mężczyzna był wyraźnie podekscytowany, a na jego skroni widniał pot. Zapytany o to, jak było, nie wahał się z odpowiedzią.

– Super, było naprawdę super! stwierdził rozemocjonowany.

Wówczas przypomniał także widzom, by ci głosowali na niego i Janję Lesar, jego partnerkę. Biorąc pod uwagę fakt, że Nowobilski ostatecznie w show pozostał, można sądzić, że jego prośby zostały wysłuchane. To zresztą nie powinno dziwić, bo poczciwy budowlaniec może pochwalić się sporym gronem szczerych sympatyków, którzy na pewno zadbają o to, by został w programie jak najdłużej.

Warto zaznaczyć, że ogromnym wsparciem obdarzyła go także cała ekipa programu „Nasz nowy dom”. W mediach społecznościowych wspomnianej produkcji pojawia się wiele materiałów, przy pomocy których współpracownicy życzą koledze samych sukcesów w „Tańcu z Gwiazdami”.

„Taniec z Gwiazdami”: Wiesław Nowobilski zostaje, a kto odpadł?

Choć w przeszłości pierwszy odcinek nie zawsze wiązał się z eliminacją jednej z par, teraz jednak zasady programu są nieubłagane, dlatego dwójka uczestników już pożegnała się z show Polsatu. Niestety, krótki epizod z tegoroczną edycją „Tańca z Gwiazdami” zaliczył Łukasz Płoszajski, którego partnerką była Wiktoria Omyła.

Warto przypomnieć, że wczoraj miał miejsce pierwszy taniec jednopłciowej pary w historii programu. Występ Jacka Jelonka i Michaela Danilczuka wzbudził więc sporo emocji, ale ostatecznie został oceniony pozytywnie.

Zobacz post:

Wiesław Nowobilski

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  „Taniec z Gwiazdami”. Poznaliśmy wszystkich uczestników 13. edycji. Kto z kim zatańczy?
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych