Taniec z Gwiazdami: jeden z czołowych jurorów chce zrezygnować? Plotki o odejściu sędziego obiegły Polskę po ostatnim odcinku programu, gdy juror nie pojawił się przy sędziowskim stole. Co się stało?

Dlaczego w pierwszym odcinku ostatniej edycji programu zobaczyć mogliśmy tylko troje sędziów? Przy stole zabrakło jednego z jurorów. Dlaczego Michał Malitowski nie pojawił się w nowym sezonie show? Czy Taniec z Gwiazdami na stałe utracił jurora?

Taniec z Gwiazdami: jury bez czwartego sędziego?

Taneczny show bez wątpienia jest jednym z największych sukcesów Polsatu. Mimo że program jest emitowany od 14 lat, nadal przyciąga widzów przed telewizory! Przypomnijmy, że początkowo Taniec z Gwiazdami emitowany był na antenie TVN, w 2014 roku przeszedł jednak na licencję Polsatu. Po drodze zmieniali się jurorzy i prowadzący, ale wierni widzowie nadal śledzą występy ulubionych gwiazd!

W jury programu obecnie zasiadają Ola Jordan, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i oczywiście ulubienica widzów – Czarna Mamba, Ivona Pavlović. W ostatnim odcinku programu zabrakło jednak jednego z jurorów. Jaki był tego powód?

Taniec z Gwiazdami: Michał Malitowski odchodzi z programu?

Przy jurorskim stole zabrakło jednego z sędziów – Michała Malitowskiego, polskiego mistrza tańca towarzyskiego. Jaki jest powód nieobecności sędziego? Prowadząca programu, Paulina Sykut-Jeżyna poinformowała jedynie, że sędzia doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu udział w programie. Co się stało? Tego na razie nie wiemy. Wiadomo jednak, że Michał Malitowski nie pojawi się także w najbliższym odcinku programu. Nie jest też pewne, czy juror w ogóle powróci do tej edycji Tańca z Gwiazdami!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 WP.pl podało oficjalną wypowiedź szefowej PR Polsatu na ten temat: 

– Jeszcze nie wiadomo, czy Michał Malitowski będzie mógł pojawić się w obecnej edycji Tańca z Gwiazdami. Cały czas mamy taką nadzieję i czekamy na dalsze wieści dotyczące jego stanu zdrowia – poinformowała Ewa Wojciechowska.

Mamy nadzieję, że sędzia nie zrezygnuje na dobre z programu! Michał Malitowski to jeden z najbardziej lubianych jurorów, trzymamy więc kciuki za szybki powrót do zdrowia i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami
youtube.com @Polsat

W najnowszym odcinku Tańca z Gwiazdami zabrakło jednego z jurorów!

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.