Taniec z Gwiazdami: Ola Jordan po raz kolejny zasiadła za stołem jurorskim popularnego show tanecznego. W mediach pojawiły się krytyczne głosy wobec pięknej tancerki. Niektórzy uznali, że jest najsłabiej ocenianym jurorem programu. Według portalu pomponik.pl produkcja programu przeprowadziła z nią oficjalną rozmowę w tej sprawie. Dlaczego?

Program Taniec z Gwiazdami od lat wzbudza olbrzymie zainteresowanie mediów. Niedawno jurorką została Ola Jordan, która zastąpiła w tej roli Beatę Tyszkiewicz. Wszyscy zastanawiali się, jak piękna tancerka poradzi sobie w tej roli. Okazuje się, że wokół jej postaci pojawiło się sporo niedomówień. Podobno jurorka otrzymała reprymendę od producentów programu. 

Taniec z Gwiazdami: Ola Jordan została wezwana na dywanik?

Ola Jordan zadebiutowała w programie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w 2018 roku i z miejsca stała się ulubienica publiczności. Zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych jurorów. Pojawiły się głosy dotyczące tego, że Ola Jordan jest zbyt delikatna w swoich ocenach, a jej oceny są zbyt przychylne. Próżno szukać w jej wypowiedziach krytycznych słów na temat uczestników programu, jej oceny są zawsze bardzo taktowne i sprawiedliwe. Niektórzy uznali, że aż za bardzo… Według portalu pomponik.pl tancerka została wezwana przed produkcję programu na oficjalną rozmowę:

W kuluarach dużo mówi się o tym, że Ola Jordan została zaproszona na rozmowę do reżysera Tańca z gwiazdami. Zwrócił jej uwagę na brak negatywnych komentarzy podczas ocen uczestników. Podobno ma brać przykład z Iwony – możemy przeczytać na portalu pomponik.pl

Jaką jurorką jest Ola Jordan?

Postawa Oli Jordan jest w programie skontrastowana z podejściem Iwony Pavlović, która nie stroni od krytycznych komentarzy i kąśliwych uwag pod adresem uczestników. Podobno Jordan otrzymała reprymendę od reżysera programu, który twierdzi, że uwagi Oli są zbyt delikatne. Tancerka ma brać przykład z postawy Iwony Pavlović i znacznie częstej krytykować uczestników. 

Ola uznawana jest za dobrego ducha programu. Z kolei Iwona nie szczędzi gorzkich słów pod adresem uczestników. Myślicie, że teraz sytuacja ulegnie zmianie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami: ola jordan
instagram.com @olajordan

Taniec z Gwiazdami: Ola Jordan jest jedną z jurorek programu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułImię dla dziecka, które „zniszczy” mu życie. Ta młoda mama będzie żałować?
Następny artykułIle zarabia Marta Kaczyńska? Luksus to za mało!