Taniec z Gwiazdami w ostatnim czasie wzbudzał mnóstwo emocji. Wszystko za sprawą Joanny Mazur, która w programie pokazała dramatyczne warunki, w których mieszka. To wyznanie poruszyło nie tylko setki internatów, ale również Iwonę Pavlović. Jurorka była wyraźnie poruszona historią niewidomej sportsmenki, sama również zdecydowała się na szczere wyznanie, które zszokowało fanów.

Niedawno cała Polska żyła głośną sprawą Joanny Mazur, która w programie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami pokazała, w jak tragicznych warunkach żyje. Historia niewidomej biegaczki  dogłębnie poruszyła wielu Polaków. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie, a kobieta od jednego z deweloperów otrzymała mieszkanie. Okazuje się, że nie tylko uczestniczka borykała się z problemami finansowymi.  

Taniec z Gwiazdami wzbudza wiele emocji

Jedna z jurorek, Iwona Pavlović, która zasiada za stołem sędziowskim od pierwszej edycji programu wyznała, że przed laty borykała się z podobnymi problemami, co Joanna Mazur. Co wydarzyło się w jej życiu?

Zanim Pavlović zyskała sławę i rozpoznawalność musiała zmierzyć się z trudami życia codziennego. Jurorka wyznała w rozmowie z Interią, że w młodości mieszkała za granicą i żyła w bardzo skromnych warunkach. Całe pieniądze przeznaczała na lekcje tańca, co doprowadziło ją do skrajnej biedy: 

– Kiedy byłam w wieku Asi, mieszkałam w Londynie. Moich rodziców nie było stać, żeby pokrywać moje lekcje tańca – wyznała w rozmowie Pavlović. 

Jurorka tanecznego show utożsamia się z losem Joanny Mazur, bo sama doświadczyła życia w biedzie i upokorzeniu:

– Żyłam w mieszkaniu, gdzie oszczędzałam zimą na ogrzewaniu i potrafiłam mieć sopel lodu w kranie. Jestem sercem bliska Asi, wiem, co to znaczy, kiedy ma się pasję w sobie i oszczędza na jedzeniu, na wielu różnych rzeczach tylko po to, żeby tę pasję realizować. Litość to jest ostatnie słowo, które bym przypisywała Asi. To nie ona tak naprawdę prosiła o pomoc, tylko my wszyscy wkoło – dodała jurorka. 

Mamy nadzieję, że takie historie będą coraz częściej nagłaśniane i sytuacja najuboższych ulegnie znacznej poprawie. Zarówno Joannie Mazur, jak i Iwonie Pavlović życzymy wszystkiego dobrego!

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami
instagram.com @iwonapavlovic

Iwona Pavlović często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych.