Dzisiaj kolejny etap zmagań uczestników w kultowym programie „Taniec z gwiazdami”. Tymczasem okazało się, że za kulisami również nie brakuje emocji. Andrzej Piaseczny wyjawił, co usłyszał na temat jednej z gwiazd.

Juror tanecznego formatu zdradził, że zdarzyło mu się usłyszeć kilka nieprzyjemnych słów na temat jednego z uczestników.

Andrzej Piaseczny zdradził, co się dzieje za kulisami show „Taniec z gwiazdami”

Za nami kolejny odcinek uwielbianego przez widzów programu „Taniec z gwiazdami”. Dzisiaj zmierzyły się ze sobą cztery najlepsze pary: Jacek Jelonek i Michał Danilczuk, Wiesław Nowobilski i Janja Lesar, Natalia Janoszek i Rafał Maserak oraz Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Nie da się ukryć, że atmosfera gęstnieje coraz bardziej, a do finału zostało coraz mniej czasu.

Tymczasem jeden z jurorów popularnego show Polsatu zdradził, że za kulisami programu również dużo się dzieje. Andrzej Piaseczny wyjawił, że po zejściu z anteny zdarzało się słyszeć mu kilka nieprzyjemnych słów o jednym z uczestników.

„Taniec z Gwiazdami”: Wiesław Nowobilski skrytykowany za kulisami show

Gwiazdor ujawnił, że na samym początku programu usłyszał kilka nieprzyjemnych słów o jednej z gwiazd formatu. Mowa o faworycie publiczności – kierowniku budowy z programu „Nasz nowy dom” – Wiesławie Nowobilskim. Muzyk zdradził, że po zakończeniu jednego z jego początkowych występów ktoś skomentował taneczny popis uczestnika słowem: „Ciechocinek”.

Andrzej Piaseczny nie podzielił się jednak informacją o tym, kto był autorem nieprzyjemnego komentarza. Wydaje się jednak, że Wiesław Nowobilski pokazał wszystkim, że taniec ma we krwi, a on sam przeszedł ogromny progres.

Członek ekipy remontowej Katarzyny Dowbor nie tylko jest jedną z gwiazd, które wciąż walczą o Kryształową Kulę, ale też nieustannie zachwyca widzów swoimi kolejnymi tanecznymi występami.

Zobacz występ Wiesława Nowobilskiego:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Do sali chorego Tomasza Lisa wszedł ksiądz. Dziennikarz zareagował błyskawicznie

 

 

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.