Taniec z Gwiazdami ma kolejną uczestniczkę! Polsat podał nazwisko uroczej prezenterki. To już trzecia oficjalnie potwierdzona osoba, która zawalczy o sto tysięcy złotych i Kryształową Kulę! Widzowie stacji na pewno już widzieli ją w roli prowadzącej. Gwiazdę możecie kojarzyć też z przepięknych zdjęć na Instagramie. Z kim zatańczy?

Taniec z Gwiazdami dawkuje emocje związane z ujawnianiem kolejnych uczestników programu. Wiemy już, że na parkiecie Polsatu zatańczą Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan. Kto będzie z nimi konkurował? Znamy kolejne nazwisko! To piękna prezenterka.

Taniec z Gwiazdami: nowa uczestniczka

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Polsat ogłosił, kto dołączy do dwójki znanych już uczestników tanecznego show. Będzie to Ola Kot! Ten wybór jest dla wielu dużym zaskoczeniem, bo Oli nawet nie typowano do udziału w programie.

Jak na ten wybór zareagowali widzowie Tańca z Gwiazdami? Reakcje są dość zróżnicowane.Część fanów programu cieszy się, że na parkiecie pojawi się świeża twarz, ale niektórzy uważają, że Ola jest zbyt mało znana jak na ten program. Kto ma rację? Oceńcie sami.

My czujemy, że prezenterka może nas wszystkich zaskoczyć! Z kim zatańczy Ola Kot? Na razie ta informacja jest tajemnicą nawet dla samej Oli, która na Instagramie mówiła, że pozna swojego partnera dopiero na treningach. Macie swoje typy? 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Kim jest Ola Kot?

Ola Kot jest finalistką konkursu Miss Polski, a także znaną prezenterką telewizyjną i radiową. Kilka lat temu wygrała casting na prezenterkę stacji VIVA, a dziś pracuje dla Radia Eska i Eska TV. Co ciekawe, Ola ma już na koncie współprace z Polsatem. Niedawno była jedną z prowadzących Polsat Super Hit Festival. Choć wygląda na dużo młodszą, to ma 29 lat.

Ola Kot jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie znajdziemy wiele zdjęć zarówno z pracy, jak i z rajskich wakacji! Obserwuje ją niemal 165 tysięcy osób. Czekamy na informację, z kim prezenterka zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Taniec z Gwiazdami
instagram.com/olakot_

Ola Kot jeszcze nie wie, z kim zatańczy w Tańcu z Gwiazdami.

Taniec z Gwiazdami
instagram.com/olakot_

Jej udział w programie jest dużym zaskoczeniem dla widzów tanecznego show Polsatu!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kinga Rusin nic nie wiedziała o odejściu Magdy Mołek? „Mam nadzieję, że to Prima Aprilis”
  2. TVN szuka już nowych prowadzących DDTVN? Kogo zobaczymy na kanapie śniadaniówki?
  3. Agnieszka Chylińska w słynnym wywiadzie z 2004 roku powiedziała kilka mocnych słów o celebrytach
  4. Krystyna Pawłowicz mogła zostać mistrzynią olimpijską. Wszystko zniweczyło jedno wydarzenie
  5. Piotr Adamczyk wziął ślub! Kim jest jego żona? Dzieli ich 19 lat

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.