Taniec z Gwiazdami: twórcy tanecznego show Polsatu przekazali widzom rewelacyjną wiadomość. Co się stało? Do programu wraca jeden z najbardziej uwielbianych jurorów. Gwiazdor zdradził, dlaczego musiał odejść. Domyślacie się już, o kogo chodzi? 

To najbardziej pomyślna informacja, jaką mogli usłyszeć miłośnicy programu Taniec z Gwiazdami. Lada moment zobaczymy za stołem jurorskim uwielbianego… No właśnie, kogo? Chociaż opuścił show z bólem serca, nie miał wielkiego wyboru. Poważne problemy nie pozwoliły mu na udział w ulubionym programie. Czy do dziś udało mu się zażegnać wszystkie kłopoty? Dlaczego przez tyle czasu pozostawał nieobecny? 

Taniec z Gwiazdami: kto wraca do programu?

Jak podaje portal party.pl, 17 maja będziemy mieli okazję ponownie powitać na ekranie jednego z najbardziej lubianych jurorów. Chociaż związał swoją ścieżkę zawodową z tanecznym show Polsatu już w 2014 roku, ku zaskoczeniu telewidzów nie pojawił się za stołem jurorskim w ostatniej odsłonie. 

Michał Malitowski udzielił niedawno wywiadu, w którym wyjawił, dlaczego niespodziewanie opuścił program. Okazało się, że gwiazdor na kilka dni przed pierwszym odcinkiem przeszedł poważną kontuzję pleców. Mogłoby się wydawać, że jako tancerz Malitowski powinien być przyzwyczajony do podobnych wypadków. Niestety, tym razem problemy spadły na gwiazdora Polsatu w najgorszym możliwym momencie. 

– […] kilka dni przed pierwszym odcinkiem Tańca z Gwiazdami, dopadła mnie kontuzja pleców. […] Miałem kompletnie zorganizowane życie, wszystko poukładane, dopięte na ostatni guzik. Kontrakty podpisane na dzień po dniu. Bilety na samolot wykupione z wyprzedzeniem cytuje tancerza portal party.pl

Co się stało z Michałem Malitowskim?

Michał Malitowski był zmuszony przejść rehabilitację. Gwiazdor programu Taniec z Gwiazdami leczył się w Londynie oraz za granicami Polski. W walce o powrót do zdrowia wspierali go bliscy i przyjaciele. 

Tancerz zdecydował się nie zdradzać, czy wystąpi w finałowym odcinku show Polsatu jako juror, czy jako tancerz. Przyznał jednak, że ogromnie cieszy się na spotkanie ze współpracownikami oraz uczestnikami. Wyjawił, że ogromnie brakowało mu atmosfery panującej w Taniec z Gwiazdami. Na razie Malitowski nie zdecydował się poinformować widzów, czy podczas kolejnej edycji ponownie zasiądzie na fotelu jurora. 

To wspaniała wiadomość, że Michał Malitowski pojawi się w finałowym odcinku show Taniec z Gwiazdami. Cieszymy się, że gwiazdor czuje się już o wiele lepiej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami
fot. instagram.com @mmalitowski

Taniec z Gwiazdami: Michał Malitowski pojawi się w finałowym odcinku.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułImiona dla kota. NAJLEPSZA lista imion dla kotek i kocurów
Następny artykułPsia mama wołała o pomoc dla swojego dziecka. Szczeniak nieruchomo leżał na ulicy
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.