Gdy Wiesław Nowobilski został ogłoszony jako jeden z uczestników nowej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, internauci typowali, że on i Krzysztof Rutkowski mogą poradzić sobie najgorzej. Tymczasem sympatyczny kierownik budowy przetrwał już 5 odcinków. Czy będą kolejne?

W teorii nic nie powinno stać na przeszkodzie, bo bohater programu „Nasz nowy dom” zupełnie uczciwie za każdym razem wywalczał sobie awans. Teraz problemem stały się jednak inne czynniki, od których głosy widzów mogą go już nie uratować.

„Taniec z Gwiazdami”: Jak czuje się Wiesław Nowobilski?

Okazuje się, że „Taniec z Gwiazdami”, choć na pewno zapewnia Nowobilskiemu masę satysfakcji i spełnienia, coraz bardziej daje mu się we znaki. Jak podaje „Wirtualna Polska”, która powołuje się na własnego informatora, kierownik budowy programu „Nasz nowy dom” ma być już przemęczony ciągłymi treningami, których na dodatek w decydującym etapie show będzie więcej.

Wiesiek jest już mocno zmęczony treningami i programem. Nie spodziewał się, że to będzie wymagało od niego, aż tyle energii. Cieszy się, że mógł trochę schudnąć, przeżyć przygodę życia i poznać tylu wspaniałych ludzi, ale powoli zaczyna mu brakować sił do trenowania – cytuje swojego informatora WP.

Jego ciało ma już dawać znaki, że wypadałoby zrobić sobie od ćwiczeń przerwę, ale według wspomnianego wyżej źródła sam Wiesław Nowobilski nie zamierza się na nią decydować. Bardzo docenia wsparcie fanów i zwyczajnie nie chce ich zawieść.

„Taniec z Gwiazdami”: Fani ratują Wiesława Nowobilskiego

W rozmowie z reporterką „Świata Gwiazd” Wiesław Nowobilski przyznał po ostatnim odcinku, że spodziewał się, iż może odpaść na tym etapie. Otwarcie stwierdził, że taniec mu nie wyszedł, co zresztą było widać po notach. On i jego partnerka Janja dostali tego wieczora najniższe oceny od jury.

Zresztą, Wiesław Nowobilski tak naprawdę żadnym ze swoich tańców nie zachwycił jurorów. Dostawał od nich zwykle niższe noty niż inni uczestnicy. Mimo to wciąż w programie jest, a to świadczy o ogromnym wsparciu fanów. Gdyby ci tak ochoczo na niego nie głosowali, nie udałoby się przeważyć ocen sędziowskich i w efekcie dziś już by go nie było. Nic więc dziwnego, że nie chce on zawieść kibiców, skoro są mu tak wierni.

Zobacz występ:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Taniec z gwiazdami”. Wiesław Nowobilski z „Nasz nowy dom” zdradził, w jaki sposób stracił palce
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”

Źródło: Plotek/ Wirtualna Polska

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl