Taniec z Gwiazdami wywindował wiele nazwisk na szczyty popularności. Jedną z takich osób był pewien zdolny tancerz. Jego występ zachwycił widzów w całej Polsce. Kiedy wydawało się, że kariera stoi przed nim otworem, zdarzył się przerażający wypadek – został sparaliżowany.  Jak się teraz czuje?

Fenomenalnym występem ściągnął na siebie uwagę całego kraju. Wydawało się, że jest „skazany” na oszałamiającą karierę – ze swoim wielkim talentem i zdobytą popularnością. Niestety, doszło do niespodziewanego wydarzenia, które przekreśliło jego plany. Tancerz został całkowicie sparaliżowany. Cała Polska wstrzymała oddech na wieść o tragedii. Czy dzisiaj już miewa się lepiej?

Taniec z Gwiazdami: jak się czuje Sławomir Turski?

Sławomir Turski wystąpił w show Taniec z Gwiazdami w 2009 roku. Mężczyzna został partnerem znanej sportsmenki Otylii Jędrzejczak. Para ostatecznie zajęła piąte miejsce. Taniec… nie był pierwszą przygodą mężczyzny z telewizją. Wcześniej pojawiał się w programie Jaka to melodia?.

Niestety, tancerz stał się ofiarą groźnego wypadku. Obrażenia były na tyle poważne, że został całkowicie sparaliżowany. W wywiadzie dla plejada.pl wspominał, że mógł jedynie odrobinę ruszać lewą ręką. Dzisiaj Sławomir Turski czuje się o wiele lepiej. Długo nie dawał sobie rady bez pomocy innych osób, a teraz, zamiast jeździć na wózku – spaceruje z balkonikiem. Tancerz zdradził również, że przez cały czas trwa jego rehabilitacja.

Jak doszło do wypadku Sławomira Turskiego?

Po wypadku gwiazdor Taniec z Gwiazdami otrzymał wielkie wsparcie od swojej partnerki tanecznej – Otylii Jędrzejczak. Sportsmenka załatwiła Sławomirowi Turskiemu pomoc świetnych rehabilitantów. 

Tancerz uzyskał także ogromną pomoc ze strony pracowników teleturnieju Jaka to melodia?. Przygotowali oni odcinek z myślą o sparaliżowanym koledze. Jak w ogóle doszło do tej tragedii? Sławomir Turski bardzo długo nie chciał zdradzić, co właściwie się wydarzyło. Wypadek gwiazdora miał miejsce podczas kąpieli. Mężczyzna wszedł do wody i próbował zanurkować, jednak zahaczył głową o dno. 

Cieszymy się, że gwiazdor programu Taniec z Gwiazdami coraz bardziej odzyskuje sprawność. Trzymamy kciuki, aby udało mu się powrócić do pełnej formy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami
fot. instagram.com @slawekturski

Taniec z Gwiazdami: Sławomir Turski wystąpił w parze z Otylią Jędrzejczak.