Taniec z gwiazdami: uczestnicy programu zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie widzów! Mimo długoletniej emisji program nadal budzi dużo emocji i ma rzeszę wiernych fanów. Program z każdą edycją promuje mniej lub bardziej znane twarze, które mają szansę na wygraną Kryształowej Kuli. Sprawdź, kim są uczestnicy 9 edycji! Mamy pełną listę nazwisk.

Programy rozrywkowe z udziałem gwiazd to jedne z najchętniej oglądanych telewizyjnych propozycji. Dancing with the stars z pewnością należy do jednych z najsilniejszych pozycji w ramówce Polsatu. Widzownie z niecierpliwością wyczekują ogłoszenia listy nazwisk sław, które znajdą się w kolejnej edycji. Wiemy już, kogo będziemy mogli podziwiać na ekranach telewizorów. Taniec z gwiazdami: uczestnicy 9. edycji programu mogą was zaskoczyć!

Taniec z gwiazdami: uczestnicy nowej edycji

Kto będzie miał szansę na zgarnięcie Kryształowej Kuli w nadchodzącej, 9 edycji programu? Mamy już listę nazwisk uczestników. Niektórzy z nich naprawdę zaskoczyli fanów programu! Kogo będziemy mogli podziwiać w najnowszej edycji? 

Wiele osób zaskoczyło obsadzenie w programie Justyny Żyły. Była żona znanego skoczka zaczęła karierę od skandalu małżeńskiego, ale teraz może śmiało nazwać się pełnoprawną celebrytką! Oprócz Justyny w programie będziemy mogli podziwiać także naszą znaną na całym świecie tenisistkę,  Agnieszkę Radwańską, która jakiś czas temu przeszła na emeryturę. Jak widać gwiazda nie zamierza próżnować i jesteśmy bardzo ciekawi jej osiągnięć na parkiecie!

Sportowcy, modelki, gwiazdy instagrama

Kolejną uczestniczką będzie doświadczona już w pracy z telewizją Macademian Girl! Blogerka Tamara Gonzales Perea ma już na swoim koncie występ w programie Agent-Gwiazdy, teraz będzie mogła zaprezentować zupełnie inne umiejętności. Następna uczestniczka także znana jest widzom z Agenta. Dominika Tajner-Wiśniewska jest czwartą żoną Michała Wiśniewskiego. Kolejną uczestniczką jest 31-letnia Anna Jagodzińska, która reprezentuje Polskę na wybiegach całego świata! Widzowie są ciekawi, jak modelka poradzi sobie w innej roli. 

Jedną z największych sensacji jest jednak zaproszenie do programu Joanny Mazur: niewidomej mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów! Wszyscy fani programu, jak i olimpijskiej mistrzyni są ciekawi, jak Mazur poradzi sobie w programie.

Uczestnicy 9 edycji

Taniec z gwiazdami: uczestnicy każdej edycji budzą zainteresowanie. Jak jest w tym roku z uczestnikami płci męskiej? Będziemy mieli okazję bliżej poznać między innymi Qczajagwiazdę instagrama, który zajmuje się treningiem i jest obiektem westchnień wielu kobiet! Na parkiecie zobaczymy również Jakuba Kucnera, Mistera Polski z 2017 roku. Szykuje się gorący sezon!

Kogo jeszcze będziemy mogli podziwiać na Polsacie? W Tańcu z gwiazdami pojawi się również aktor Sebastian Stankiewicz, którego możecie pamiętać z Listów do M czy Barw szczęścia. Na parkiecie zaprezentuje się także Mariusz Węglowski z Policjantów i policjantek, a także muzyk disco polo i twórca hitu Ruda tańczy jak szalona – Czadoman.

NAJBARDZIEJ OCZEKIWANI UCZESTNICY 9 EDYCJI PROGRAMU:

taniec z gwiazdami: uczestnicy
instagram.com/justynazyla

Wielu jest zaskoczonych udziałem w programie Justyny Żyły.