Taniec z Gwiazdami: jeden z uczestników wziął udział w odważnej sesji. Fanki z pewnością będą zachwycone! Tancerz pokazał się nago i trzeba przyznać, że zdjęcia są fenomenalne!

Każda kolejna edycja tanecznego show jest wyczekiwana z niecierpliwością przez fanów. Choć to tańczący celebryci mają być główną atrakcją programu, sami tancerze również awansowali na wielkie gwiazdy! Taniec z Gwiazdami wypromował wiele nowych nazwisk i pozwolił uczestnikom znacznie rozwinąć karierę. Jeden z nich pokazał się ostatnio całkowicie nago! Kto to taki?

Taniec z Gwiazdami: naga sesja uczestnika

Taniec z gwiazdami to często przepustka do międzynarodowej kariery. Przekonało się o tym wielu uczestników, między innymi Robert Rowiński. Tancerza mieliśmy okazję oglądać w pięciu edycjach programu: tańczył między innymi z Anetą Kręglicką, Haliną Mlynkovą, Aleksandrą Szwed i Moniką Pyrek, z którą zwyciężył w 12 edycji. Teraz Robert Rowiński tańczy w irlandzkiej wersji Tańca z Gwiazdami, gdzie podbija kolejne serca!

Ostatnio tancerz zdecydował się na odważną sesję zdjęciową, która z pewnością podniosła temperaturę niejednej fance – a może i niejednemu fanowi! Seksowne fotki opublikowane na instagramie są utrzymane w bardzo artystycznym, wysmakowanym klimacie. Skomplikowane pozy podkreślają muskulaturę i wysportowaną sylwetkę tancerza. Nie możemy się napatrzeć!

Kim jest Robert Rowiński?

Robert Rowiński to idealny przykład na to, jak Taniec z Gwiazdami potrafi otworzyć furtkę do międzynarodowej kariery! Co prawda tancerz długo przed udziałem w programie odnosił duże sukcesy zarówno w Polsce, jak i za granicą, jednak to właśnie dzięki sukcesom w telewizji udało mu się przenieść do irlandzkiej wersji programu.

Naukę tańca zaczął, gdy miał 7 lat! Prowadził własne studio tańca, najpierw w Koszalinie, później także w Kołobrzegu i reprezentował w turniejach Polskę, Estonię oraz Anglię. Od 2017 roku możemy go podziwiać w irlandzkiej wersji tanecznego show, dzięki któremu zyskał zupełnie nowe grono fanów. Przystojny tancerz zachwycił nas swoją odważną sesją, zobacz zdjęcia z jego instagrama!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami
instagram.com/rowinskirobert

Taniec z Gwiazdami: Robert Rowiński to zwycięzca 12 edycji.