Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Taniec z gwiazdami”: Wielka afera. Uczestniczka ujawnia, co spotkało ją za kulisami programu
Michał Fitz
Michał Fitz 05.05.2022 20:30

„Taniec z gwiazdami”: Wielka afera. Uczestniczka ujawnia, co spotkało ją za kulisami programu

Taniec z Gwiazdami
instagram.com @juliawieniawa

Wydawać by się mogło, że występ w Tańcu z Gwiazdami to pewien kamień milowy dla osób próbujących odnaleźć się w show-biznesie. Jak się jednak okazuje, nie wszyscy się z niego cieszą, a niektórzy wręcz bardzo przykro wspominają.

Do tej ostatniej grupy można zaliczyć Sylwię Lipkę, która na swoim TikToku opublikowała filmik z intymnym, a jednocześnie przykrym wyznaniem.

„Taniec z Gwiazdami”: Przykra sytuacja za kulisami

Sylwia, dzięki temu, że zyskała sławę jako popularna wśród młodzieży wokalistka i influencerka, dostała zaproszenie do XI edycji programu, w której występowali także na przykład Julia Wieniawa czy Tomasz Oświeciński. Ostatecznie cały konkurs wygrała Edyta Zając w parze z Michałem Bartkiewiczem. Jak się okazuje, za kulisami dochodziło wówczas do przykrych sytuacji, o czym opowiedziała Lipka.

Wyjawiła, że w trakcie przymiarek do kostiumów pewna uczestniczka stwierdziła, że jest za szczupła i mogłaby nieco przybrać na wadze, bo strój nie będzie wyglądał na niej dobrze. Na to jeden z tancerzy, jak się później udało dowiedzieć „Pudelkowi”, konkretnie Jan Kliment, miał odpowiedzieć:

– To Sylwia ci odda, ona jest taka gruba, że jeszcze jej zostanie.

To kompletnie wybiło z dobrego humoru wokalistkę, która w przeszłości walczyła z anoreksją. Była więc dumna z siebie, że przybrała na wadze, a tymczasem zostało jej to w nieprzyjemny sposób wytknięte. Jak wyjawiła, wpadła w histerię i zaczęła krzyczeć na tancerza.

Wytłumaczyła, że sytuacja była dodatkowo przykra, bo nikt się za nią nie wstawił, a wręcz uspokajano ją, tłumacząc, że przesadza, bo to tylko żarty. Wokalistce nie było jednak do śmiechu.Mało tego, z podobnie kąśliwym komentarzem miała spotkać się także Julia Wieniawa.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Źródło: pudelek.pl/ jastrzabpost.pl