Taniec z Gwiazdami: zwycięzcy WSZYSTKICH edycji to niezliczona plejada największych nazwisk polskiego show- biznesu! Najwięksi aktorzy, osobowości telewizyjne czy dziennikarki zdobią panteon sław, które zawojowały taneczny parkiet tanecznego show! Przypomnijmy 21 par, które oczarowały widzów swoim stylem i choreografią!

Z pewnością znasz to z autopsji – piątkowy wieczór o godzinie 20 spędzasz przed telewizorem wraz ze znajomymi, kibicując ulubionej dziennikarce, piosenkarce, czy kolejnej aktorce podczas tanecznych rozgrywek. Co roku, od 11 lat masz ulubioną parę, za którą trzymasz kciuki i liczysz na jej zwycięstwo! Taniec z Gwiazdami: zwycięzcy wszystkich edycji – przypomnijmy tych wybitnych tancerzy!

Taniec z Gwiazdami: zwycięzcy wszystkich edycji

Taniec z Gwiazdami nadawany konsekwentnie od 2005 roku za pośrednictwem dwóch największych stacji komercyjnych. Program ukazuje naszych medialnych ulubieńców w nowych dla siebie rolach – jako tancerzy! Oparte na brytyjskim formacie show jest niezwykłym popularnym programem rozrywkowym, który od lat przyciąga przed ekrany osoby z najróżniejszych kategorii wiekowych. 

Kto wygrał Taniec z Gwiazdami?

Do tej pory zwyciężały różne osoby, głównie związane z polskim show-biznesem i prężnie w nim działające. Kim są? Przypomnijmy sobie ich nazwiska za pomocą naszej małej listy: 

 1. Olivier Janiak i Kamila Kajak w wiosennej edycji w 2005 r.; 
 2. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w jesiennej edycji w 2005 r.; 
 3. Rafał Mroczek i Ameta Piotrowska w wiosennej edycji 2006 r.; 
 4. Kinga Rusin i Stefano Terrazzino w jesiennej edycji w 2006 r.; 
 5. Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak w wiosennej edycji w 20017 r.; 
 6. Anna Guzik i Łukasz Czarnecki w jesiennej edycji w 2007 r.; 
 7. Magdalena Walach i Cezary Olszewski w wiosennej edycji w 2008 r; 
 8. Agata Kulesza i Stefano Terrazzino w jesiennej edycji w 2008 r.; 
 9. Dorota Gardias i Andrzej Mosejcuk w wiosennej edycji w 2009 r. ; 
 10. Anna Mucha i Rafał Maserak w jesiennej edycji w 2009 r.; 
 11. Julia Kamińska i Rafał Maserak w wiosennej edycji w 2010 r.; 
 12. Monika Pyrek i Robert Rowiński w jesiennej edycji w 2010 r.; 
 13. Kacper Kuszewski i Anna Głogowska w jesiennej edycji w 2011 r.; 
 14. Aneta Zając i Stefano Terrazzino w wiosennej edycji w 2014 r.; 
 15. Agnieszka i Stefano Terrazzino w jesiennej edycji w 2014r. ; 
 16. Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska w wiosennej edycji w 2015 r.; 
 17. Ewelina Lisowska i Tomasz Barański w jesiennej edycji w 2015 r.; 
 18. Anna Kaczmarczyk i Jacek Jeschke w wiosennej edycji w 2016 r.; 
 19. Robert Wabich i Hanna Zudziewicz w jesiennej edycji w 2016 r; 
 20. Natalia Szroeder i Jan Kilment w wiosennej edycji w 2017 r.; 
 21. Beata Tadla i Jan Kliment w wiosennej edycji w 2018 r.  

Jak widać, Taniec z Gwiazdami: zwycięzcy show zmieniali się z niemal częstotliwością światła!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Taniec z gwiazdami 1 edycja: kto wygrał?

Pierwszą edycję Tańca z Gwiazdami wygrała Katarzyna Cichopek wraz z Marcinem Hakielem, tym samym przechodząc do historii show jako pierwsza para na parkiecie wygrywająca Kryształową Kulę. Jednak nie samymi nagrodami fizycznymi człowiek żyje – najwięcej emocji budziły ich relacje, które postanowiły przenieść się z sali treningowej w bardziej ustronne miejsce, tworząc najpiękniejszą parę polskiego show-biznesu.  

Na pewno o wielkiej miłości może mówić Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, którzy po show w 2006 otworzyli wspólną szkołę tańca – Hakiel Akademia Tańca i do tej pory wspólnie wychowują swoje dzieci!

Taniec z Gwiazdami: zwycięzcy pierwszej edycji mogą mówić o wielkim szczęściu! To właśnie ich wspólne treningi na sali pokazały nam, że są świetnie dobrani zarówno na parkiecie, jak i w życiu osobistym.

Taniec z Gwiazdami zwycięscy

Jednak nie tylko oni są przykładem na to, że tego typu programy mogą łączyć ludzi! Przekonali się o tym zwycięzcy drugiej edycji tanecznego formatu, Aneta Piotrowska i Rafał Mroczek. Nie tylko zdobyli Kryształową Kulę, ale również swoje uczucia! Przez kilka lat tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show- biznesu. Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu.

Mimo że w długiej historii programu, który został pokazywanych na łamach TVN i Polsatu, tanecznych romansów było niewiele, to wciąż można stwierdzić, że znakomita część uczestników to barwne i ciekawe postacie.  

Nazwiska niektórych tancerzy zaczęły pojawiać się na nagłówkach najpoczytniejszych kolorowych magazynów – mamy tutaj na myśli, chociażby Rafała Maseraka, który dał się poznać nie tylko jako znakomity profesjonalista i mistrz choreografii, ale także jako wspaniały komik czy aktor (ostatnio zagrane scenki rodzajowe z Tamarą Gonzalez zostały docenione nawet przez samego Andrzeja Gabrowskiego!)

Taniec z Gwiazdami – jurorzy  

Taniec z Gwiazdami: zwycięzcy show z pewnością dużo też zawdzięczają jurorom, którzy nie tylko wykazywali się swoją wiedzą na łamach poszczególnych odcinków, ale również z chęcią pomagali parom stworzyć udany występ.

Iwona Szymańska-Pavlović to tancerka, która zasiadała w loży sędziowskiej przez wszystkie edycje programu, a jej opinie pomogły ukształtować style taneczne wiele znanych osób,  pojawiających się w programie. Dodatkowo ubrana przez większość czasu na czarno jest postrzegana jako jeden z najbardziej liczących się trenerów w show. Nic dziwnego, że została w programie nawet po transferze do Polsatu!

Podsumowanie  

Taniec z Gwiazdami: zwycięzcy programu mogą pochwalić się obecnie bardzo dobrą kondycją, tanecznymi ruchami i nowymi znajomymi. Jesteście ciekawi, kto za chwile będzie trzymać słynna już nagrodę w postaci Kryształowej Kuli? Koniecznie oglądajcie show w piątki o 20 w Polsacie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

Taniec z gwiazdami: zwycięzcy
Fot.: tanieczgwiazdami/ Instagram 

Taniec z Gwiazdami: zwycięzcy show są traktowani jako gwiazdy w polskim show- biznesie! Ciekawe, kto wygra bieżącą edycję? 

 

Taniec z Gwiazdami: zwycięzcy
Fot.: katarzynacichopek/ Instagram 

Taniec z Gwiazdami: zwycięzcy pierwszej edycji pokazują, że miłość można znaleźć nawet na parkiecie w błysku fleszy! 

 

Taniec z Gwiazdami: zwycięzcy
Fot.: radio_zet/ Instagram 

Ivona Pavlović jest jurorka każdej edycji i merytorycznie odpowiada na każdy ruch, jaki jest generowany na parkiecie! 

 

Taniec z Gwiazdami: zwycięzcy
Fot.: rmaserak/ Instagram 

Taniec z Gwiazdami: zwycięzcy programu to także nazwisko Rafała Maseraka, który zdążył narobić w show biznesie sporo zamieszania dzięki swojemu nietuzinkowemu charakterowi. 

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.