Tarot: luty 2019 to miesiąc miłości i wielkich przełomów. Karty Tarota mogą powiedzieć ci, co cię czeka. Wizyta u wróżki pomoże ci dowiedzieć się, na czym powinnaś się skupić, by osiągnąć cel. Specjalnie dla naszych Czytelników zapytałyśmy kart tarota, jak maluje się luty w perspektywie miłosnej.

Znaki zodiaku, gwiazdy i karty Tarota pozwalają nam na ukierunkowanie swojej energii we właściwą stronę. Karty tarota działają w tajemniczy sposób i nawet sceptycy muszą przyznać, że ten rodzaj wróżenia rządzi się własnymi prawami. Tarot: luty 2019 to miesiąc szczególnie sprzyjający miłosnym uniesieniom. Zobacz, jaką przyszłość odsłoniły karty Tarota.

Tarot: luty 2019. Miłość jest wszędzie

Karta: Kochankowie

Kochankowie to karta, która w rozkładach Tarota jest szczególnie mile widziana. Nie zawsze oznacza jednak same pozytywy! Kochankowie w kontekście miłosnym zazwyczaj oznaczają, że nadchodzi czas podjęcia właściwej decyzji. Wszystko zależy od tego, jakie karty ją otaczają i w jakiej sytuacji życiowej się znajdujemy. Może oznaczać zarówno nadejście miłości, spełnienia i szczęścia, równie często oznacza jednak stanięcie przed trudnym życiowym wyborem. 

Karta: Koło Fortuny

Koło Fortuny może oznaczać kilka rzeczy. Zazwyczaj jednak znaczy nadejście jakiegoś nieprzewidywalnego wydarzenia, które zmieni nasze życie o 180 stopni. Ta karta mówi o diametralnej zmianie, której nie jesteśmy w stanie przewidzieć. W miesiącu miłości może oznaczać na przykład nagły przypływ wyjątkowo silnego uczucia. Może to być także nagła zmiana pracy, przypływ gotówki, ale także bardziej negatywne wydarzenia. Rozpad związku, kłopoty finansowe czy zdrada – Koło Fortuny podpowiada ci, że nie możesz wpłynąć na bieg wydarzeń.

Karta: Śmierć

Brzmi posępnie? Nic bardziej mylnego: Śmierci w Tarocie nie warto się obawiać. Tarot: luty 2019 może być prawdziwym przełomem dla wielu. Jeśli trafisz na kartę Śmierć, możesz być pewna, że czeka cię radykalna zmiana. Często może oznaczać zakończenie trudnej sytuacji i szansę na rozwiązanie dotychczasowych problemów. Śmierć bowiem oznacza nowy początek – i to właśnie jego będziesz się mogła spodziewać. Uwolnienie od dawnej miłości, nowy związek czy wewnętrzna metamorfoza: ta karta wskazuje na początek nowego rozdziału w twoim życiu. Nie bój się więc i wypatruj tego, co cię czeka!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tarot: luty 2019
pexels.com Luizclas

Zakochani mogą liczyć na szczęście, może jednak się zdarzyć coś nieoczekiwanego.