Tata nieobecny w życiu dzieci to niestety bardzo często przypadek. Wielu ojców nie jest gotowych na to, by wziąć odpowiedzialność za dziecko i nie ma żadnego sposobu, żeby ich do tego zmusić, chociaż matki muszą to zrobić, niezależnie od swoich sytuacji. Tak było właśnie w przypadku rodziców Ilony.

Przez całe życie w kobiecie narastała frustracja, spowodowana tym, w jaki sposób ona i jej mama zostały potraktowane przez jej ojca. Chociaż jej tata był starszy od mamy i w dużo lepszej sytuacji, pozostawił partnerkę samą z maleńkim dzieckiem, podczas gdy ona była gotowa poświęcić wszystko, by zapewnić mu dobre życie.

„Tata zostawił mamę tuż po porodzie”

— Powiedział, że nie poradzi sobie w nowej roli i po prostu wyszedł — opowiada Ilona. — I kiedy mówię „tuż po”, naprawdę mam to na myśli. Byłam na świecie zaledwie kilka godzin, kiedy on nagle oświadczył, że to dla niego za dużo.

tata
unsplash.com

Matka kobiety została sama z malutkim dzieckiem.

Nic nie zapowiadało na to, że mężczyzna mógłby się tak zachować. Jego związek z Patrycją trwał latami i oboje — jak się wydawało — byli w nim szczęśliwi. Tata Ilony wspierał jej mamę przez cały czas trwania ciąży. Dopiero kiedy dziecko już się urodziło, pokazał swoją prawdziwą twarz.

Kobieta pogrążyła się w depresji

Wycieńczona po porodzie Patrycja w jednej minucie została całkiem sama. Przez pierwsze lata życia Ilony, ledwie wiązały koniec z końcem. — Moje dzieciństwo nie było łatwe, ale mama jest aniołem. Robiła wszystko, żebym była szczęśliwym dzieckiem i miała dobre życie, chociaż nawet wtedy widziałam, jak ona sama bardzo się męczy.

Kiedy była dzieckiem, jej mama mówiła jej po prostu, że z tatą się rozstali. Dopiero jako nastolatka poznała prawdę o tym, jak okropnie zachował się jej ojciec. Od tego czasu przepełnia ją coraz większa i większa nienawiść do mężczyzny. Od kilku lat próbuje go znaleźć, tylko po to, żeby mu nawrzucać. Ma nadzieje, że zjadają go wyrzuty sumienia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tata
unsplash.com

Nigdy nie poznała swojego ojca.

tata
unsplash.com

Mama robiła wszystko, co w jej mocy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Będziemy płacić podatek od grzechu? Nowa danina opustoszy nam portfele
  2. Małgorzata Kożuchowska całuje się z kobietą. Do sieci wyciekły dokładne zdjęcia
  3. Nie żyje uczestniczka programu „X-Factor”. Miała jedynie 38 lat
  4. Była żona Cezarego Pazury była uzależniona. Wkrótce kobieta uciekła, zostawiła go z kilkuletnią córeczką
  5. Nie żyje słynny aktor. Zmarł przed kamerami, miał 35 lat
  6. Edyta Górniak znów jest zakochana. Diwa opowiedziała o związku u Kuby Wojewódzkiego
  7. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego