Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tata Roksany Węgiel to przystojniak. Pokazali wspólne zdjęcie, są bardzo podobni
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 04.02.2020 15:35

Tata Roksany Węgiel to przystojniak. Pokazali wspólne zdjęcie, są bardzo podobni

roksana węgiel z tatą
instagram.com/stworca_roxie/

Tata Roksany Węgiel to bardzo przystojny mężczyzna! 15-latka pokazała w sieci ich wspólne zdjęcie. Nie ulega wątpliwości, po kim odziedziczyła urodę! Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, mężczyzna postanowił pójść w ślady swojej córki i również zostać gwiazdą. Jego konto na Instagramie cieszy się ogromną popularnością.

Niewątpliwie to właśnie Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. 15-latka jest bardzo aktywna w sieci, a ze swoimi fanami pozostaje w stałym kontakcie. Jej profil na Instagramie śledzi blisko milion obserwatorów. W ostatnim czasie sporym zagrożeniem dla jej popularności stał się… jej ojciec! Mężczyzna oprócz świetnej aparycji ma też ogromny dystans do siebie. O czym świadczy, chociażby nazwa jego konta na Instagramie.

Tata Roksany Węgiel ma aspiracje, by zostać gwiazdą

Pomimo tego, że tata Roksany Węgiel założył konto na Instagramie zaledwie dwa miesiące temu i opublikował na nim 8 postów, już ma ponad 14 tysięcy followersów. Rafał Węgiel, ponieważ tak nazywa się ojciec wokalistki, ukrywa się pod zabawną nazwą… stwórca Roxie! Dumny tata ostatnio wybrał się z córką na jedną z imprez z branżowych. Nie odmówili sobie oczywiście zrobienia wspólnego zdjęcia, które spotkało się z ogromnym odzewem ze strony internautów.

Przypomnijmy, że do tej pory pieczę nad karierą Roxie sprawowała mama. Jednak odkąd kobieta zaszła w ciążę, wszystkie obowiązki spadły na ojca. Gołym okiem widać, że w tej roli czuje się jak ryba w wodzie!

Kim jest Rafał Węgiel?

Rafał Węgiel jest ojcem Roksany Węgiel. Młoda artystka nigdy nie ukrywała, że to właśnie ojciec jest jedną z najważniejszych osób w jej życiu. Prywatnie mężczyzna jest przedstawicielem handlowym, a od momentu, gdy jego ukochana żona została w ciążę, czuwa nad popularnością swojej córki. Zgodnie z ustaleniami portalu fakt.pl mężczyzna prowadzi własną firmę w Jaśle.

On zawsze mnie wspiera i we mnie wierzy. Jest niesamowity. Ale przecież to oczywiste, jestem jego ukochaną córeczką – mówiła w rozmowie z Vivą Roksana Węgiel.

Roxie szczerze przyznaje, że bez względu na wszystko, zawsze może liczyć na jego pomoc.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Tata
instagram.com @stworca_roxie

Tata Roksany Węgiel to prawdziwy przystojniak.

Tata
instagram.com @stworca_roxie

Jego konto na Instagramie cieszy się ogromną popularnością.

Tata
instagram.com @stworca_roxie

Córka może być z niego dumna!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Eksperci ostrzegają. Popularny olej może powodować zmiany w mózgu
  2. Znienacka nadeszły lepsze niż 500+ wieści. Bank da ci na zakupy w Biedronce ogromne pieniądze
  3. Anita Werner z partnerem na Telekamerach. Gwiazda w końcu pokazała młodszego ukochanego
  4. 5 zdjęć, które pomagają odróżnić podróbkę od oryginału. Niesamowite
  5. Wnuk byłego prezydenta Polski skazany. Dominik W. spędzi w więzieniu 2 lata i 8 miesięcy
  6. Wszystko runęło w jednej chwili. Płacz na ślubie Królowej Życia

Źródo: plejada.pl