Tata 9-miesięcznego chłopca spodziewa się kolejnego potomka. Jego 33 lata młodsza partnerka znowu jest w ciąży. Sensacyjne informacje na temat 70-letniego aktora rozgrzały jego fanów i z prędkością światła obiegły wszystkie media. Oboje mają jeszcze dzieci z innych związków i podobno nie spodziewali się kolejnego.

Jak ustalił hiszpański magazyn Hola! partnerka Richarda Gere wkrótce urodzi mu kolejne dziecko. Gwiazdor Pretty Woman po raz trzeci zostanie ojcem, co miało budzić u niego wiele obaw. Ostatecznie pogodził się z tą myślą i cieszy się, że wkrótce jego rodzina znowu się powiększy.

70-letni tata spodziewa się kolejnego dziecka

Richard Gere w kwietniu ubiegłego roku poślubił hiszpańską aktywistkę Alejandrę Silvę. W lutym kobieta urodziła syna, a według hiszpańskiego Hola! wkrótce staną przed kolejnym wyzwaniem. Jak donosi magazyn, na początku aktor odczuwał niepokój, ale teraz cieszy się, że będzie mógł wychowywać dziecko. Jego ukochana jest szczęśliwa, że po raz kolejny zostanie mamą.

tata
instagram.com/alejandragere

Zagraniczne media próbowały kontaktować się z gwiazdorem, ale on nie potwierdził, ani nie zaprzeczył tym informacjom. Richard Gere ma jeszcze 19-letniego syna z małżeństwa z modelką i aktorką Carey Lowell. Para rozstała się w 2016 roku.

Z kim był Richard Gere?

Richard Gere był z wieloma pięknymi kobietami, które często związane były z show-biznesem. Gwiazdor spotykał się z piosenkarkami Dianą Ross i Barbrą Streisand oraz aktorkami Umą Thurman, Julią Roberts, Kim Basinger, Penelope Milford czy Barbarą Carrerą. Szczególne miejsce w sercu aktora zajmowały też Priscilla Presley i Cindy Crawford, która była jego żoną przez cztery lata.

tata
instagram.com/richardgereofficial

W 1996 roku aktor związał się z matką swojego najstarszego syna, gwiazdą Jamesa Bonda, Carey Lowell. Po sześciu latach wzięli ślub, ale małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Do rozwodu doszło trzy lata temu w Nowym Jorku. Dziś Richard Gere nie widzi świata poza Alejandrą, która najprawdopodobniej jest w trzecim miesiącu ciąży.

tata
Fot. instagram.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Nie żyje ojciec aktora „M jak miłość”. Był znanym muzykiem
  3. Gwiazda TVN w ciąży! Pokazała duży brzuszek na premierze filmu Piotra Woźniaka-Staraka
  4. Jaką dietę stosuje Beata Tyszkiewicz? „Żadnego sportu i jeść co się lubi”
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które mają najpiękniejsze ciała. Mężczyźni szaleją za tymi kobietami, a kobiety za takimi facetami
Następny artykułSzczeniaki umierały na oczach matki, która była przywiązana do drzewa „Patrzyła, jak umierają”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.