Tata powinien być obecny w życiu każdego dziecka. Ale jego obecność nie powinna zaczynać się przy porodzie, tylko dużo, dużo wcześniej. Przekonał się o tym mężczyzna, który mówił do brzucha swojej żony podczas trwania całej ciąży. Rezultat takiego kontaktu z dzieckiem przeszedł jego oczekiwania!

Mała dziewczynka, która przyszła na świat, przywitała pięknie swoich rodziców. Jej tata sądzi, że jest to wynik jego kontaktu z córką, kiedy ta była w łonie matki. Ojciec dziecka dbał o to, by codziennie rozmawiać ze swoim maleństwem i oto efekty!

Tata przywitany uśmiechem

Każdy rodzic, który czeka na narodziny swojego dziecka, wie, że przed nim jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Oczekiwaniom towarzyszy stres związany z odpowiedzialnością za tak małą istotkę i radość, że ujrzy się swoje dziecko, szczególnie jeśli jest to pierwsze dziecko.

Mała dziewczynka zafundowała rodzicom najpiękniejsze przywitanie. Zamiast płakać, jak wszystkie dzieci wydostające się z bezpiecznego i spokojnego łona matki na nasz świat, dziewczynka przywitała rodziców uśmiechem. Oboje rodzice byli bardzo zaskoczeni i szczęśliwi, natychmiast odwzajemnili uśmiech ich nowo narodzonej córeczce. 

  1. 7-letnia dziewczynka stała na przystanku ubrana tylko w bluzkę. Powód odbiera wiarę w ludzkość
  2.  Michał Szpak bardzo martwi się o siostrę. Nastolatka jest kompletnie załamana

Tata twierdzi, że zasługa tkwi w jego mówieniu do ciężarnego brzucha

To przez nawiązaną z dzieckiem relację, dziewczynka uśmiechnęła się, słysząc głosy swoich rodziców. Były jej doskonale znane i dlatego czuła się bezpiecznie i dobrze, więc dała wyraz swoim odczuciom w pięknym uśmiechu.

Rodzice naturalnie oszaleli na punkcie swojej pierworodnej córeczki. Tata małej Antonelli umieszczał na Instagramie wzruszające posty, w których obiecywał dziecku bycie najlepszym tatą na świecie. Tak pozytywna reakcja córeczki sprawiła, że rodzice nie posiadają się z radości, dziękują za swoje dziecko i doszukują się w nim najpiękniejszego prezentu od Boga. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tata
Instagram
antonella.vinela

Tak właśnie przywitała swoich rodziców mała dziewczynka.

tata
Instargram
antonella.vilela

Antonella pogodny sposób bycia ma już w naturze.

tata
Instagram
antonella.vilela

Mała dziewczynka jest przesłodka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  3. Gołąbki według staropolskiego przepisu. Nie znajdziesz go w książkach kucharskich
  4. Ciężarna kobieta poszła na USG. Kiedy ujrzała, co robią bliźniaki w jej brzuchu, odebrało jej mowę
  5. Najpiękniejsze znaki zodiaku. Tylko 3 z nich onieśmielają urodą
  6. Jurorom amerykańskiego Mam Talent opadły szczęki. Polski duet rozwalił

Źródło: boredpanda.com

Poprzedni artykułLabrador nie może powstrzymać złości na widok kota. Nagranie stało się hitem sieci
Następny artykułNie żyje znany aktor. Został śmiertelnie potrącony na ulicy
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.