Tata postanowił ukarać swoją córkę za złe zachowanie. Wpadł na pomysł, by w ramach kary przejąć jej Instagrama na 2 tygodnie. Szybko okazało się, że ten pomysł przyniósł mu wielką sławę wśród internautów. 

15-letnia Madelynn próbowała przemycać chłopaków na babską imprezę. Rodzicom dziewczynki najwyraźniej bardzo się to nie spodobało. Tata postanowił dać jej niezłą nauczkę, jednak wszystko nieco wymknęło się spod kontroli!

Tata dał jej wybór

Kiedy rodzice dowiedzieli się, że ich córka przemycała chłopaków na damskie pidżama party chcieli ją ukarać. Do wyboru dali jej dwie opcje. Pierwsza kara polegała na tym, że na miesiąc zabiorą jej telefon, druga natomiast skracała termin o 2 tygodnie. Warunkiem tej ostatniej było jednak to, że przez ten czas rodzice będą kontrolować jej konta na mediach społecznościowych. 

Oczywiście dziewczyna stwierdziła, że bardziej opłaci jej się druga propozycja. Nie minęło jednak dużo czasu i córka pożałowała swojej decyzji. Przez najbliższe dwa tygodnie tata postanowił publikować z jej kont wiele postów, a nawet nagrań, które odbiły się szerokim echem w internecie!

Co tata publikował na profilach córki?

Tata publikował tak kompromitujące dla córki posty, że już po krótkim czasie chciała zmienić swoją decyzję. Klamka jednak zapadła, a rodzic nie dał się już przekonać do zamiany dwóch tygodni na miesiąc. Wprost powiedział, że za bardzo się wciągnął i miał za dużo pomysłów na siebie! W filmikach i postach wygłupiał się, naśmiewał z popularnych trendów i świetnie się bawił.

Kara córki rozpoczęła się 11 listopada. Minęło naprawdę niewiele czasu, a tata dziewczynki stał się sławniejszy niż właścicielka konta! Wszystko za sprawą jego coraz ciekawszych pomysłów. Każdego dnia w jego zdjęciach i filmikach pojawiało się więcej peruk i innych wygłupów. Dzięki rozrywkowemu tacie córka zyskała prawie 10 tysięcy obserwatorów. Żeby było ciekawiej – użytkownicy domagają się powrotu wkurzonego rodzica i jego kpin z social mediów!

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

tata
instagram.com/madelynn.ellagrace

Tata dziewczynki stał się prawdziwą gwiazdą internetu.

tata
instagram.com/madelynn.ellagrace

Nie zapomniał opublikować zdjęcia córki, pod którym wytłumaczył, na czym konkretnie polega jej kara.

tata
instagram.com/madelynn.ellagrace

Ojciec nastolatki świetnie się bawił.

tata
instagram.com/madelynn.ellagrace

Internauci domagają się, by powrócił!

Nie zabrakło także zabawnych filmików, w których tata zagrał główną rolę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Na świat przyszło pierwsze dziecko z współdzielonej ciąży. Płód był w dwóch łonach
  3. Najbardziej złośliwe znaki zodiaku. Nie chcesz zaleźć im za skórę
  4. Nie żyje piękna modelka. Jej ciało znaleziono na plaży, osierociła 2-letniego synka
  5. Wszyscy patrzyli tylko na prześwitującą kreację 29-letniej żony 69-letniego Apoloniusza Tajnera

źródło: joemonster.org, mirror.co.uk, fotoblogia.pl

Poprzedni artykułJak się ubrać do biegania zimą? Poznaj najlepsze zestawy
Następny artykułMichał Piróg pokazał się nago. Zdjęcie opublikował na Instagramie, fani są w szoku
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.