Tata nagrał pierwsze spotkanie swojego syna z adoptowanym przyjacielem, na którego chłopiec czekał bardzo długo. Wzruszające wideo, przepełnione miłością i szczęściem. Nie ma nic piękniejszego niż przyjaźń człowieka z psem!

Tata postanowił zrobić niespodziankę swojemu dziecku, które bardzo długo prosiło o spełnienie jego marzenia. Prośby zostały w końcu wysłuchane i kiedy tata wrócił, chłopiec zobaczył niespodziewanego gościa. Wideo sprawia, że można się popłakać!

Tata nagrał, jak syn spotkał adoptowanego pieska

Mężczyzna postanowił, że spełni marzenie swojego synka, który przez bardzo długi czas prosił o psa. Pojechał do Atlanta Humane Society, które znajdowało się niedaleko ich miejsca zamieszkania. Zaadoptował 3-miesięczną suczkę, która jest ślicznym mieszańcem! Przygarnięcie zwierzęcia to odpowiedzialna decyzja, której nie da się cofnąć.

Będzie on nam towarzyszył przez lata, będziemy musieli się nim opiekować, pielęgnować i dbać o jego zdrowie. Tata chłopca wiedział, że mimo trudów, z którymi trzeba się zmagać przy posiadaniu psa, warto zaryzykować i podarować dziecku najlepszego przyjaciela. Reakcja chłopca była niezapomniana i niezwykle wzruszająca! Zobaczcie sami na filmie poniżej.

Opieka nad psem jest wymagająca

Należy pamiętać, że przygarnięcie psa to ogromna odpowiedzialność. Warto pomyśleć, czy stać nas na psa pod względem finansowym oraz, czy mamy dla niego odpowiednią ilość czasu. Jeżeli wiemy, że możemy wychowywać psa, warto przygarnąć go ze schroniska. Ratujemy tym samym bezdomne psy, które okażą nam tyle samo miłości, co zwierzęta z hodowli.

Dobrze jest wybrać się do schroniska i poszukać odpowiedniego dla siebie towarzysza. Na pewno będzie to wspaniały przyjaciel na wiele lat. W schroniskach są nie tylko starsze psy, ale i małe szczenięta, które urodziły się przypadkiem u poprzedniego właściciela lub zostały wyrzucone.

ZOBACZ FILM:

Film został obejrzany już przez tysiące internautów. Wszyscy są poruszeni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Dlaczego koty otwierają szafki? Wszyscy właściciele znają odpowiedź!
  3. Owczarek niemiecki cudem przeżył po tym, jak został znaleziony w rzece. Ktoś przywiązał mu kamień do szyi
  4. Dlaczego kot podgląda mnie w toalecie? Wcale nie ma złych intencji
  5. Podczas porodu rottweilera wszyscy przecierali oczy. Nie spodziewali się, że nowo narodzone szczeniaki przyjdą na świat w takiej liczbie

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl