Tata chciał ukarać swojego syna za złe zachowanie i na jakiś czas zabrał mu telefon. Mężczyzna z ciekawości postanowił sprawdzić, co znajduje się na urządzeniu należącym do 17-latka. Spodziewał się jedynie wiadomości od kolegów i zawartości typowej dla nastolatków. To, co znalazł, mrozi krew w żyłach. Ojciec bez wahania wydał chłopaka policji.

Andrew nie mógł mieć pojęcia, że pewnego dnia jego tata zdenerwuje się na tyle, żeby zabrać mu telefon. Nigdy nie myślał też o tym, że mężczyzna mógłby przeglądać jego prywatne zdjęcia. 17-latek ukrywał coś, co wkrótce wywołało skandal. Kiedy ojciec znalazł jedną fotografię, natychmiast zawiadomił policję.

Tata przejrzał telefon syna

Paul skonfiskował telefon syna, bo chciał go ukarać za niewłaściwe zachowanie. Nastolatek od jakiegoś czasu sprawiał rodzinie problemy, ale nikt nie spodziewał się, że może ukrywać coś przerażającego. Kiedy ojciec przeglądał zawartość urządzenia, trafił na jedno zdjęcie, które zmieniło ich życie.

tata
facebook.com/paul.spensberger.9

Mężczyzna odkrył na telefonie syna zdjęcie nagiego dziecka. Nie zastanawiając się długo, zgłosił wszystko policji, która po sprawdzeniu treści aresztowała zaskoczonego 17-latka. Chłopak trafił na przesłuchanie, gdzie musiał wyznać całą prawdę. Jego tłumaczenia poruszyły całym sąsiedztwem.

Ojciec doniósł na syna

Podczas zeznań okazało się, że na fotografii znajdowała się 2-letnia siostra dziewczyny zatrzymanego. Andrew zdjął jej pieluszkę, kiedy spała i zrobił zdjęcie… na zamówienie kolegi pedofila. Miał za to dostać około tysiąca złotych. 

-To była piekielnie trudna decyzja. Jeśli mógłbym cofnąć czas, to nie wiem, czy byłbym w stanie zachować się tak samo. Andrew czuje się fatalnie i boi się więzienia – mówił ojciec chłopaka dla Mail Online.

tata
facebook.com/ofallonpolice/

17-latek usłyszał zarzuty posiadania dziecięcej pornografii, za co grozi mu kara 4 lat pozbawienia wolności. Nauczyciele chłopaka już od pewnego czasu apelowali o to, aby dostał fachową opiekę. Andrew miał dopuścić się kilku kradzieży i nie radził sobie w szkole.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Kobieta sfilmowała dziwną rybę, była wstrząśnięta. „Miała ludzka twarz i płynęła do mnie”
  3. Myślała, że jest w ciąży, ale test ciążowy mówił co innego. Dopiero po 7 teście zainterweniowali lekarze
  4. Jak się ubrać do zdjęcia CV? Psychologia kolorów naprawdę działa
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułOwczarek niemiecki znaleziony w ciasnej klatce w środku lasu. Opinia weterynarzy jest druzgocąca
Następny artykułPartner Weroniki Rosati ujawniony. Wiemy, kim jest jej nowy ukochany
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.