Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anny Kalczyńskiej w żałobie. Gwiazdę wspierają inne sławy, wzruszające gesty
Marta Kulik
Marta Kulik 13.09.2019 14:52

Anny Kalczyńskiej w żałobie. Gwiazdę wspierają inne sławy, wzruszające gesty

anna kalczyńska
fot. instagram.com @annakalczynskam

Tata Anny Kalczyńskiej nie żyje. Znaną prezenterkę wspierają inne sławy, które zdobywają się na wzruszające gesty. W prasie i mediach społecznościowych pojawiają się kondolencje oraz słowa wsparcia dla gwiazdy TVN, jej rodziny i mamy, Haliny Rowickiej.

Krzysztof Kalczyński zmarł 10 września 2019 roku. Tata prezenterki Dzień dobry TVN był cenionym aktorem, dlatego całe środowisko boleśnie odczuwa jego odejście. Wyrazy współczucia napływają z całej Polski. W szczególny sposób artystę żegnają pracownicy TVN.

Tata Anny Kalczyńskiej nie żyje

Krzysztof Kalczyński był aktorem filmowymi teatralnym. Wielokrotnie pojawiał się też w serialach. Widzowie TVP doskonale znają go z Klanu, gdzie grał przez osiem lat. Był też tatą Anny Kalczyńskiej, prezenterki związanej z TVN. Jej koledzy z pracy wykupili nekrologi w Gazecie Wyborczej. Wyrazy współczucia w ten sposób złożyli: redakcja Dzień dobry TVN, przyjaciele i znajomi gwiazdy z TVN Discovery oraz koledzy aktora z teatru.

Pańskiego taktu, delikatności, niezwykłej klasy i poczucia humoru będzie nam bardzo brakować — napisała Dyrekcja i Zespół Teatru Polskiego w Warszawie oraz zespół i realizatorzy Dziadów.

W ostatnich miesiącach Krzysztof Kalczyński pracował w Teatrze Polskim nad rolą Jenerała w Dziadach Adama Mickiewicza. Kondolencje w mediach społecznościowych złożyła też serialowa córka aktora, Magdalena Stam-Simmons oraz między innymi Bartek Jędrzejak, Jan Kuroń, Paulina Młynarska, Szymon Hołownia, Ula Chincz i Filip Chajzer.

Mama Anny Kalczyńskiej

Wiele kondolencji kierowanych jest też w stronę Mamy Anny Kalczyńskiej, Haliny Rowickiej, która była żoną aktora przez 46 lat. Choć dzieliła ich różnica wieku, bo kobieta była o 14 lat młodsza od ukochanego, to bardzo szybko doszło to zaręczyn. Wychowali trójkę dzieci Annę, Filipa i Marię, wspólnie działali charytatywnie i pojawiali się na wydarzeniach kulturalnych.

Mama Anny Kalczyńskiej również jest aktorką. Grała w produkach takich jak Dom, Wojenne dziewczyny, Druga szansa, Przyjaciółki czy Pogodni. Kobieta poślubiła gwiazdora Klanu w 1973 roku, tuż po tym, jak skończyła studia. Znali się blisko 50 lat i byli nierozłączni. Swoim dzieciom zapewnili ciepły, rodzinny dom, co od zawsze było ich wspólnym marzeniem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TATA

Krzysztof Kalczyński był mężem aktorki Haliny Rowickiej.

TATA

Zmarłego aktora żegnają gwiazdy i współpracownicy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Bogusław Stanisławski nie żyje. Wzruszające słowa Jurka Owsiaka
  3. Natalia Kukulska opublikowała zdjęcie z ojcem. Jarosław Kukulski zmarł dokładnie 9 lat temu
  4. Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała olśniewająco. Na starych zdjęciach ma długie włosy
  5. Kobiety oszalały na punkcie sukienki Kasi Cichopek. Ten krój to absolutny hit tej jesieni
  6. Zbigniew Wodecki nie był aniołkiem? Romanse i skandale z królem polskiej piosenki w roli głównej