Tata w oryginalny sposób zareagował na zdjęcia udostępniane przez jego córkę. Mężczyzna postanowił zrobić własną wersję zdjęć – z użyciem tych środków, które miał dostępne. Efekt był naprawdę niezwykły i wiele osób doceniło jego poczucie humoru. Teraz ma dużo więcej obserwujących od córki!

Wielu rodziców oburzyłoby się po odkryciu, jakie ich dziecko wrzuca zdjęcia na Instagrama. Ten tata uznał jednak, że nie ma potrzeby się denerwować. Chociaż to prawda, uważał, że takie zdjęcia są trochę śmieszne. Postanowił więc uświadomić to córce w najlepszy możliwy sposób!

Tata sparodiował swoją córkę

Kiedy zobaczył zdjęcia swojej córki pozującej do selfie na Instagramie w „seksowny” sposób, jej tata zareagował w sposób, na który mało kto by wpadł. Mężczyzna postanowił odtworzyć pozy i stroje dziewczyny w komiczny sposób. Oczywiście 48-latek pozujący w Internecie jak nastolatka bardzo szybko zrobił furorę. Wiele rodziców mogło pokazać te zdjęcia swoim dzieciom, żeby pokazać, jak zabawnie zdarza im się wyglądać.

 

Najbardziej znane zdjęcie mężczyzny to to, w którym przygryzając palec w zębach, mężczyzna stoi wygięty, ubrany jedynie w bandanę na piersi w roli koszulki. Dopiero jego sposób przedstawienia tej pozy pomaga uświadamiać, jak dziwne potrafią być zdjęcia publikowane w Internecie przez młodych ludzi!

 1. 8-letnia dziewczynka zmarła… ze starości. Wszystko przez rzadki przypadek dotyczący garstki ludzi
 2. Wyrzucasz skórkę po cytrynie? Przestaniesz, gdy dowiesz się jakie działa cuda

#Selfiedad

Nie minęło wiele czasu, zanim ojciec stał się znany na całym świecie. Obecnie mężczyznę na Instagramie obserwuje 120 tysięcy osób. Jego sława zdecydowanie przerosła jego córkę, ale jego kariera nie skupia się już dłużej na tych zdjęciach!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Teraz tata, który stał się sławny przez zrobienie sobie zdjęcia parodiującego jego córkę, przebiera się za wiele różnorakich postaci. Mężczyzna prowadzi również własny podcast.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tata
fot. instagram.com/therealburrmartin

Ciekawe, jaka była pierwsza reakcja dziewczyny?

tata
fot. instagram.com/therealburrmartin

Tata ma duży dystans do siebie.

tata
fot. instagram.com/therealburrmartin

Czyj wianek jest lepszy?

ZOBACZ TEŻ:

 1. Skażony cukier w polskich sklepach. GIS podjął pilną decyzję
 2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
 3. Zostawiła małe dziecko z babcią pod wpływem. Sama poszła na imprezę
 4. Odważne sceny z Polą Raksą wywołały poruszenie. Wszyscy zaniemówili gdy je zobaczyli
 5. Córka Anny Przybylskiej tęskni za mamą. W ważnej chwili nie mogła powstrzymać łez
 6. Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy
   
   
   

źródła: boredpanda.com