Tata i syn przez 29 lat wspólnie się fotografowali. Zdjęcia uwieczniły piękną historię tej rodziny i zmiany, jakie zachodzą z roku na rok w każdym człowieku. Mężczyźni tymi zdjęciami nie tylko wzbogacili swój rodzinny album, ale też zostali docenieni przez Internautów, których wzruszyła ta piękna rodzina.

Tian Jun jest artystą pochodzącym z chińskiego miasta Guiyang. Uznał, że świetnym pomysłem byłby mieć zdjęcia z synem, Tian Li, z każdego roku w dniu urodzin chłopca. Okazało się, że pomysł rzeczywiście był świetny. Dzięki niemu dostaliśmy możliwość bycia świadkami ich inspirujących przemian. 

Dumny tata

Pierwsze zdjęcie powstało w 1986 roku, gdy narodził się Li. Widzimy na nim dumnego ojca, unoszącego zawiniątko z chłopcem. Te rodzinne zdjęcia szybko stały się tradycją. Większość z dwudziestu dziewięciu powstała w tym samym miejscu: na tle ściany ich domu w rodzinnej miejscowości. 

Te czarno-białe portrety podbiły Internet, gdy Tian Li wrzucił je na popularne w Chinach media społecznościowe WeChat. Jak powiedział mężczyzna, nie spodziewał się, że staną się tak popularne. Interneuci byli zachwyceni możliwością zobaczenia przemiany obu mężczyzn.

Historia kołem się toczy

Najbardziej wzrusza ostatnie zdjęcie, z 2015 roku, na którym poza Tianem Jun i Li jest też… wnuk artysty. Mały Timothy urodził się w 2014 roku w Stanach Zjednoczonych, dlatego tego roku mężczyzna, teraz również tata, nie zrobił sobie tradycyjnego zdjęcia z ojcem. 

Pojawienie się chłopca, jak każde inne ważne wydarzenie w życiu mężczyzn zostało zaakcentowane na zdjęciach. Wcześniej, jedynym „gościem”, który się na nich pojawił był… szczeniaczek, który właśnie pojawił się w ich domu. 

Te zdjęcia opowiadają wzruszającą historię rodziny. Dwunaste urodziny chłopca były pierwszymi, na których do zdjęcia tata nie trzymał go na rękach. Widać, że mając trzynaście lat, chłopak zaczyna przechodzić dojrzewanie. W wieku lat siedemnastu jest już wyższy od ojca. Mając lat 18, właśnie dostał się na prestiżową Pekińską Akademię Filmową. Jako 29-latek sam pojawia się jako tata, z własnym synem na rękach. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tata
twitter.com/derStandardat

Zdjęcia dokumentują, jak przez lata zmieniali się mężczyźni. 

tata
twitter.com/derStandardat

Pierwszy raz, kiedy na zdjęciu pojawił się gość. 

tata
twitter.com/derStandardat

W 2012 Li ożenił się, ale wciąż znalazł czas na rodzinną tradycję. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Inspektorat bije na alarm: Popularny ser zakażony. Zjedzenie grozi nawet śmiercią
  2. Syn Pawła Deląga to przystojniak! Tata pochwalił się 27-latkiem, fanki są zachwycone
  3. Najmłodszy tata w historii. Po latach cała prawda wyszła na jaw
  4. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  5. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo

źródła: dailymail.co.uk

Poprzedni artykułJakie sukienki do pracy są najlepsze? Najmodniejsze stylizacje do biura
Następny artykułLegendarna wokalistka była molestowana przez kuzynkę. Prawdę ujawniono po latach.
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego