Tata zamieścił kamerę w pokoju kilkuletniej córeczki, gdy w domu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Przerażony mężczyzna odkrył, że lalka siedząca obok dziewczynki, porusza się! Rodzina powinna pozbyć się zabawki czy natychmiast opuścić dom?

Tata przeżył szok, gdy zobaczył, co dzieje się tuż obok jego ukochanej córki. Nagranie z kamery nie pozostawiło żadnych wątpliwości-lalka, która miała być przecież tylko zabawką, rusza się! Czy rodzinie grozi poważne niebezpieczeństwo? Tajemnicza sprawa z Meksyku wywołuje gęsią skórkę!

Tata zamontował kamery w domu

W pewnym meksykańskim domu od dłuższego czasu działy się dziwne rzeczy. Dziwną atmosferę czuła cała rodzina, która była coraz bardziej przerażona. Życie w ciągłym niepokoju doprowadziło tatę kilkuletniej dziewczynki do podjęcia poważnej decyzji, w ten sposób w domu pojawiły się kamery. Mieszkańcy w napięciu oczekiwali na obejrzenie pierwszych nagrań. To, co zobaczyli, sprawiło, że dziś nie zaśniecie w spokoju.

Co było na nagraniach? Nic nie wskazywało na to, że cokolwiek złego może się wydarzyć. Córka mężczyzny siedziała na podłodze i bawiła się lalkami. Jedna z nich była nieco oddalona od dziewczynki i znajdowała się za jej plecami. Wyglądała niewinnie, dopóki nie zaczęła poruszać głową! Rodzina przeżyła szok, ale to nie koniec ich dramatu. Kilka dni później kamera zarejestrowała moment, w którym kartki papieru same rozrzuciły się po całym pokoju. Przesunął się nawet stół. Co powinna zrobić zrozpaczona meksykańska rodzina?

Czy duchy istnieją?

Duchy nie istnieją – wydawałoby się, że to jedyna, racjonalna odpowiedź. Jak jednak wytłumaczyć wszelkie zdarzenia, takie jak te w meksykańskim domu, na które naukowcy nie potrafią znaleźć odpowiedzi? Osoby wierzące nie mają wątpliwości co do istnienia duchów, bo mówi o nich Pismo Święte. Ci, którzy powołują się jedynie na naukę, dużo bardziej krytycznie podchodzą do tego tematu.

W meksykańskiej kulturze duchy zajmują szczególne miejsce. Mieszkańcy kraju obchodzą nawet festiwal o nazwie Día de Muertos, czyli Dzień Zmarłych. Święto ma radosny charakter, bo ludzie wierzą, że ich bliscy zmarli znowu odwiedzają swoich znajomych. Oprawa jest kolorowa, nie brakuje roześmianych czaszek czy tańczących kościotrupów. Jak jednak świętować ma rodzina, która mieszka z lalką o nieznanych zamiarach? Czy w jej ciele zamieszkał jeden z duchów powracających na ziemię? Na to pytanie trudno odpowiedzieć.

ZOBACZ FILM:

 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Powstało wino, które nie wywołuje bólu głowy i wprawia w dobry nastrój. Pokochacie je
  3. Jola i Adam zrzucili już 120 kg! Chudną 16-18 KG co miesiąc, ich sposób na błyskawiczne wypalanie tłuszczu jest banalnie prosty
  4. Dieta oparta wyłącznie na owocach. Ta para od 4 lat nie je nic innego
  5. Mama dała synkowi imię, z którego śmieją się Polacy. Jej sąsiad chciał tak nazwać psa
  6. Agnieszka Włodarczyk we łzach po śmierci Staraka. Powiedziała co ma zrobić gdy w „lepszym świecie” spotka Wodeckiego

popularne.pl, national-geographic.pl

Poprzedni artykułNie żyje znany muzyk. Został zaatakowany przez niedźwiedzia
Następny artykułLwy rzuciły się na żyrafę. Zwierzę broniło się przez 5 godzin, zdjęcia wywołały burzę
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.