Tata niósł na ramionach trumnę z ciałem swojego dziecka, brutalnie zamordowanej sześcioletniej córeczki. Trumna była różowa, tak jak stroje gości na pogrzebie. W pewnym momencie goście mogli zobaczyć, jak nad trumną dzieje się coś niezwykłego, pojawia coś, czego nikt nie spodziewa się na pogrzebie. 

Ta rodzina przeżywała straszliwą tragedię. Właśnie odbywał się pogrzeb ich biednej, 6-letniej córeczki, która została zgwałcona i zamordowana. Jej malutką, różową trumnę niósł tata. Nagle nam nim zaczęło pojawiać się coś, czego nikt nie mógł się spodziewać. Ta nietypowa dla pogrzebu rzecz tylko jeszcze bardziej podkreśliła rozmiar całej tragedii. 

Tata niósł trumnę 6-latki

Zamordowana w lipcu 2018 roku Alesha MacPhail miała najbardziej niezwykły pogrzeb, jaki można było sobie wyobrazić. Goście ubrani byli na różowo, w takim samym kolorze była trumna dziecka, którą na ramionach niósł tata. Nagle żałobnicy zauważyli, że nad trumną unosiły się bańki mydlane. Zadbała o to mama dziewczynki. Jej córeczka kochała bańki i chciała mieć je na następnych urodzinach. 

Śmierć dziewczynki wstrząsnęła całą Europą. O tak strasznych wydarzeniach dawno nie słyszeliśmy. 6-latka została wyniesiona z domu, w którym spała wraz z dziadkami, przez nastolatka, który przyszedł tam ukraść marihuanę, którą posiadał jej tata. Kiedy zobaczył śpiące przed telewizorem dziecko, postanowił je porwać. 

  1. TVP przekazało dramatyczne informacje. Nie przeżył, jego samochód został kompletnie zmiażdżony
  2. Sanepid pilnie wycofuje popularny produkt. Jest szczególnie niebezpieczny dla alergików

Wstrząsająca zbrodnia

6-letnia dziewczynka została zgwałcona i zamordowana przez nastoletniego chłopaka. Morderca na początku nie przyznawał się do zbrodni, próbował zrzucić winę na ojca dziewczynki. Wkrótce jednak przyznał się do winy, dodając, że czuł satysfakcję z tego morderstwa.

Został skazany na dożycie w więzieniu z możliwością zwolnienia warunkowego po 24 latach. Ta przerażająca sprawa wstrząsnęła Europą. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tata
Daily Mail, youtube.com

Dziewczynka miała różową trumnę. 

tata
Daily Mail, youtube.com

Została zamordowana w wieku 6 lat. 

tata
Daily Mail, youtube.com

Sprawa wstrząsnęła całą Europą. 

  1. Media dotarły do sąsiadów Wałęsy. Zdradzili jego sekrety, wszystko ujawnili
  2. Co się dzieje z Moniką Olejnik? Wbiła szpile TVP, mówi o „wolnych mediach”, nagranie obiegło sieć
  3. Zenon Martyniuk ma poważne kłopoty. W TVP już poznali prawdę, nie puszczą jej płazem
  4. Koszmar rodziców 12-latki. Zmarła, niedługo po tym wróciła do życia na godzinę
  5. Z ostatniej chwili: Potężna awaria w Warszawie. Tysiące mieszkańców ucierpi
  6. Kawa z mlekiem czy cukrem, a może mała czarna bez dodatków? Tylko 1 jest dobra dla Twojego zdrowia

źródła: popularne.pl

 

Poprzedni artykułTVN przekazał pilną wiadomość. Dziś żywioł zagraża wszystkim Polakom
Następny artykułNowe obostrzenia na weselach i imprezach rodzinnych. Rząd szykuje dla nas wielkie zmiany?
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego