Tata uchwycił nagranie, na którym widać, jak jego dziecko w bardzo szybkim tempie znajduje się pod łóżkiem. Dodatkowo wydaje w tym czasie odgłosy wyraźnego niezadowolenia. Ojciec sądzi, że zostało przez coś wciągnięte. Matka nie wierzy. 

Z wideo trudno wywnioskować, co się właściwie stało. Może rzeczywiście niemowlaka porwał duch?

Tata twierdzi, że jego dziecko zostało wciągnięte pod łóżko przez ducha

Tata przeglądał nagrane wideo z wieczornych przygód swojej małej córeczki. Wtedy jego uwagę przykuło coś niespodziewanego.

Nagranie pochodzi z 21 lutego 2021 roku. O godzinie 23.37, mała dziewczynka leżała na swoim łóżeczku i bawiła się zabawkami. 

W pewnym momencie zeszła na podłogę. Tam raczkowała przez moment, po czym zajrzała pod łóżko. Po jej głosie było słychać, że nie jest zbyt zadowolona, z tego, co widziała. 

Wtem, przy akompaniamencie jej krótkich jęków, została wciągnięta pod łóżko, jak twierdzi jej tata. Mówi, że porwał ją duch. 

Jego żona jest jednak innego zdania. 

Moja córka została wciągnięta pod łóżko. Żona sądzi, że po prostu się tam wczołgała, ale widać wyraźnie, że coś ją wciągnęło – pisał na Tik Toku ojciec dziecka. 

Co naprawdę wydarzyło się na nagraniu?

Od momentu wstawienia filmu do sieci, obejrzało go już około 8 mln osób. 

Na nagraniu nie widać dokładnie, co się stało. Po głosie dziecka słychać jednak, że było wyraźnie spanikowane. 

W pewnym momencie dziewczynka zaczęła szlochać i wołać swoją mamę, a jej nogi zniknęły w całości pod łóżkiem. Trudno stwierdzić, co tak naprawdę się wydarzyło. 

Wideo uzyskało 725 tys. polubień i skomentowało je ok. 26 tys. internautów, którzy podobnie jak tata dziewczynki, sądzili, że coś musiało ją wciągnąć. 

@joshdean0222##fyp##paranormal##needanswers##wtf♬ original sound – Josh Dean

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [mirror.co.uk]

Poprzedni artykułByły mąż będzie musiał zapłacić żonie za prace domowe. Jest decyzja sądu
Następny artykułAdam Niedzielski podał nowe szczegóły dotyczące obostrzeń. Nie obejmują one całego kraju