Tata panny młodej, ku zaskoczeniu gości, przerwał ceremonię ślubną. Wziął za rękę innego mężczyznę i zaczął iść w stronę córki. Wszyscy zamarli i nie spodziewali się niczego dobrego. To, co wydarzyło się później, chwyta za serce i wywołuje wielkie wzruszenie.

Tata Britanny Peck w dniu jej ślubu zrobił coś niesamowitego. Goście nie mogli powstrzymać łez, widząc, co zamierza zrobić. Panna młoda nawet nigdy nawet nie śniła o tym, co wydarzyło się w najważniejszym dniu jej życia. Poruszające fotografie do dziś przejmują do głębi.

Tata panny młodej zaskoczył wszystkich

Tata Britanny rozstał się z jej matką, gdy dziewczyna była jeszcze dzieckiem. Rozwód był trudny i bolesny, a po pewnym czasie kobieta związała się z innym. Ojczym panny młodej starał się, aby niczego jej nie brakowało i aby jak najmniej odczuła rodzinny konflikt. Po latach sytuacja poprawiła się, ale wciąż nie było idealnie.

tata
fot. Delia D. Blackburn

Ojczym kochał Britanny jak własną córkę, jednak wiedział, że nigdy nie poprowadzi jej do ołtarza. Dziewczyna była mu wdzięczna za to, co dla niej robił, ale miała przecież biologicznego ojca, który również ją kochał i zrobiłby dla niej wszystko. Było jej przykro, że tylko jeden z nich będzie mógł prowadzić ją do ukochanego.

Ślub: tata panny młodej zdobył się na wyjątkowy gest

Biologiczny ojciec Britanny cieszył się, że może być u boku córki w tak ważnym dla niej dniu. Gdy ceremonia już się rozpoczęła, a oni oboje mieli ruszać w kierunku ołtarza, mężczyzna zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał. Zamiast prowadzić córkę, nagle zaczął iść w stronę jej ojczyma.

tata
fot. Delia D. Blackburn

Ojciec panny młodej chwycił zaskoczonego ojczyma za rękę i powiedział coś, co sprawiło, że wszystkim poleciały łzy. Mężczyzna mówił, że przecież obaj wychowywali Britanny, dlatego obaj powinni poprowadzić ją do ołtarza. Poruszające chwile zostały uwiecznione na zdjęciach. Panna młoda wyznała, że nie mogła wyobrazić sobie piękniejszego ślubu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biedronka oferuje produkt, który może pomóc wielu Polakom. Niestety tylko przez kilka dni
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do jej koleżanki. Natychmiast zadzwonił na policję
  3. Wybiegła z domu po kłótni z mężem. Wróciła dwa dni później, znalazła list od ukochanego
  4. Młodsza córka Hanny Lis to prawdziwa piękność. 18-latka to kopia mamy
  5. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach
  6. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl