Tata tego chłopaka po 38 latach od narodzin jego dziecka, przeżył ogromny szok. Sytuacja wydarzyła się w roku 1980, kiedy rodzice wrócili ze szpitala z nowo narodzonym malutkim dzieckiem. Gdy teraz to wspominają, są zdruzgotani.

Pewna para wiodła wyjątkowo spokojne życie. Małżeństwo doczekało się nawet syna, Romualda. Wszystko układało się jak z bajki, dopóki nie zauważyli, że ich syn z wiekiem zaczyna wyglądać całkowicie inaczej, niż cała reszta rodziny. 

Tata chłopaka od razu dostrzegł różnicę

W pewnej rodzinie w 1980 roku urodził się syn, Romuald. Chłopiec był naprawdę uroczy. Z każdym kolejnym rokiem jego wygląd całkowicie się zmieniał. Chłopak dorastał, przekształcały się jego rysy twarzy, a także jaśniały włosów. Problem w tym, że gdy był już dorosły, wyglądał całkowicie inaczej niż cała reszta rodziny. Sam tata przyznał, że Romuald jest do nich w ogóle niepodobny. 

Syn postanowił, że wykona badania DNA. To był jedyny sposób, aby ludzie w jego otoczeniu przestali plotkować na temat jego rodziny. Okazało się, że wyniki były szokujące!

Badania jednogłośnie pokazywały, że dorosły już wtedy mężczyzna nie jest biologicznym członkiem rodziny. Kiedy przykrą informację przekazał rodzicom, byli w szoku. Zwłaszcza tata nie potrafił zrozumieć, jak mogło dojść do takiej pomyłki.

tata
EPTV

W pierwszej kolejności udali się do szpitala Mobsenhor Genesio, w którym urodził się Romuald. Okazało się, że w tym samym czasie, 38 lat temu,  na oddziale urodziło się jeszcze dwóch malutkich chłopców. 

Rodzina odnalazła zdjęcie jednego z chłopców, Noela. Byli wręcz przekonani, że to właśnie on jest ich biologicznym synem. Niestety, pech chciał, że chłopak ten zmarł kilka lat temu. 

Czy Romuald odnalazł biologiczną rodzinę?

Historia fatalnej pomyłki szybko obiegła świat. Do sprawy włączyła się nawet rodzona siostra Romualda. Ostatecznie, Nelma Rezende i jej mąż Caio znaleźli chłopaka za pośrednictwem lokalnego urzędu stanu cywilnego. Kobieta dotarła również do zdjęć Romualda. Wraz z mężem zauważyli podobieństwo między nią a bratem. Kiedy wykonali testy DNA mieli już pewność. Romuald był synem rodziców Nelmy. Jego dotychczasowa mama, a także tata cieszyli się, że syn mógł poznać swoją biologiczną rodzinę. 

tata
EPTV

– To był dla mnie najpiękniejszy moment w życiu. Szczęście, które teraz odczuwam, jest bezcenne – powiedział Romualdo. 

Wcześniej bywały już przypadki fatalnych pomyłek w szpitalach. Dyrekcja placówki nie przyznaje się jednak do błędu. Uważacie, że są winni?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tata
EPTV

Nelma Rezende i jej mąż Caio znaleźli Romualda za pośrednictwem urzędu stanu cywilnego.

TATA
EPTV

Tata i mama chłopaka są szczęśliwi, że ich syn mógł poznać swoją biologiczną rodzinę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Znalazła w rzeczach męża miłosny list. Wzruszyła się i nagle doczytała do końca, jej świat runął
  3. Staruszka została wypisana ze szpitala w samej piżamie. Wracała do domu pieszo o 5 rano. „Płakałam całą drogę”
  4. Kupiła pierścionek na pchlim targu 30 lat temu. Po latach odkryła prawdę, która ją poraziła
  5. Prokuratura zabrała się za byłą żonę Wiśniewskiego. Oskarżono ją o wyjątkowo haniebny czyn, mogą ją zamknąć na 10 lat

źródło: pupularne.pl

 

Poprzedni artykułChciał zaskoczyć chorą na raka ukochaną. Ostatniego dnia chemioterapii zrobił dla niej coś niezapomnianego
Następny artykułJej małżeństwo rozpadło się dawno temu. Po latach kobieta znajduje na strychu straszną pamiątkę
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.