Tata polskiego aktora nie był obecny w jego życiu, a on sam nigdy nie chciał mówić o tym publicznie, ale informacja wyszła na jaw podczas rozmowy z Kubą Wojewódzkim. Nigdy go nie poznałem – powiedział w programie. Aktor po raz pierwszy zdradził tę informację ze swojego życia prywatnego.

Łukasz Simlat był gościem ostatniego odcinka show Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący nie był zbyt taktowny, przez co aktor został sprowokowany do podzielenia się osobistą informacją. Artysta znany między innymi z roli w serialu TVN Pod powierzchnią przyznał, że nie miał kontaktu ze swoim ojcem, ale ma po nim nazwisko. 

Łukasz Simlat: tata nie był obecny w jego życiu

Łukasz Simlat pojawił się w show Kuby Wojewódzkiego z okazji niedawnej premiery filmu Boże ciało oraz nowego sezonu serialu Pod powierzchnią. Prowadzący TVN słynie z braku taktu i zadawania pytań, na które goście wcale nie chcieliby odpowiadać. Tym razem chciał porozmawiać z aktorem o pochodzeniu jego nazwiska, zapytał go więc, skąd pochodzi jego tata.

– Ja nie znam ojca. Nigdy go nie poznałem. Ojciec miał na nazwisko Simlat, tylko tam była taka sztuczna zamiana powojenna, wymuszona koniecznością zmiany. Koniecznością ucieczki, ukrycia się – mówił aktor.

tata
instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

Łukasz Simlat nie chciał zdradzać więcej szczegółów na swój temat. Od zawsze jest dość tajemniczy, stara się nie mówić o swojej prywatności i nie robić zamieszania wokół swojej osoby. Wiadomo, że pochodzi z Sosnowca, co wyśmiał Kuba Wojewódzki. Aktor był na tyle niezadowolony, że pomimo uśmiechu na twarzy w pewnym momencie chciał opuścić studio.

Gdzie grał Łukasz Simlat?

Łukasz Simlat grał w wielu polskich filmach i serialach. Aktor debiutował w 2000 roku rolą epizodyczną w serialu Dom. Dzięki roli w Bożej Podszewce, został zauważony przez reżyserkę Izabellę Cywińską, to ona obsadziła go w wymagającej roli w Kochankach z Marony. Później grał w filmach takich jak Statyści czy Wszyscy jesteśmy Chrystusami. Widzowie Brzyduli zapamiętali go z roli księgowego Adama Turka.

tata
filmpolski.pl

Ponadto Łukasz Simlat grał w produkcjach takich jak Boże Ciało, Fuga, 7 Uczuć, Diagnoza, Belfer, Moje córki krowy, Na krawędzi, Nie kłam kochanie, U Pana Boga w ogródku, Pitbull czy Apetyt na miłość.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Kim jest Małgorzata Tomaszewska? Nowa prowadząca ”Pytanie na Śniadanie” ma znanego ojca
  3. Obsada „365 dni” ujawniona! Wiemy, kto zagra Laurę Biel i Massima
  4. Monika Zamachowska znika z ”Pytania na śniadanie”? W TVP spędziła 25 lat
  5. Mama znalazła w pokoju syna sekretne drzwi za szafą. Kiedy je otworzyła, trudno było jej uwierzyć w to, co widzi
  6. Marta Kaczyńska podnosi alarm. Zdrowie, a nawet życie, milionów Polaków jest zagrożone
Poprzedni artykuł”Wmawiał mi, że jestem chorobliwie zazdrosna. Przepraszałam go, a on mnie zdradził”
Następny artykułKot doskonale wie, jak namówić właścicieli, by wypuścili go na dwór. Jego metodzie nie da się oprzeć
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.