Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tata Sylwii Grzeszczak ma niezwykły zawód. Mało osób wie, jak ciekawy jest to człowiek
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 30.12.2019 16:39

Tata Sylwii Grzeszczak ma niezwykły zawód. Mało osób wie, jak ciekawy jest to człowiek

sylwia grzeszczak
instagram.com/sylwia.grzeszczak.official/

Tata Sylwii Grzeszczak nie jest osobą, o której wiele nie wiemy. Jego córka jest osobą bardzo prywatną. Pomimo tego, że Sylwia na scenie muzycznej jest już od lat, nie lubi mówić o swoich osobistych sprawach. Poruszyła jednak temat swojego ojca, tego, jak bardzo zawsze ją inspirował.

Znana polska wokalistka podzieliła się swoimi myślami na temat rodziny, dzieciństwa i tego, w jaki sposób jest postrzegana przez media z magazynem Viva. Dowiedzieliśmy się, że chociaż gwiazda kocha muzykę, to błysk fleszy i powszechne zainteresowanie jej życiem nie jest czymś, za czym kiedykolwiek goniła.

Sylwia Grzeszczak: rodzice

Dla artystki rodzice są wzorem do naśladowania. Zarówno w kwestii tego, jakim być człowiekiem, jak i tego, w jaki sposób powinien wyglądać ich dom. Nie chodzi tutaj oczywiście o budynek, a o budowanie relacji z ludźmi.

— Rodzice są dla mnie wzorem, bo są ze sobą już wiele lat i nawet jeśli zdarzały im się kłótnie, to zawsze godzili się i przytulali. Nigdy nie było między nimi cichych dni, nie potrafili gniewać się na siebie. Spędzali ze mną i bratem dużo czasu i za każdym razem, gdy napotykaliśmy na jakieś przeszkody, mówili nam, żebyśmy się nie poddawali — powiedziała artystka magazynowi Viva.

Sylwia Grzeszczak: tata

Tata Sylwii Grzeszczak jest bardzo ciekawym człowiekiem, który zainspirował ją do… latania. Jej ojciec naprawiał samoloty i miał do tego wielką pasję, którą przekazał córce. Ta lubiła to do tego stopnia, że deklaruje, że gdyby nie muzyka, zostałaby z pewnością… pilotem! To naprawdę ciekawa postać.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tata

Piosenkarka nie znosi plotek o swoim związku.

tata

Zajmując się rodziną inspiruje się rodzicami.

tata

Kobieta podziwia swojego tatę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach
  4. Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, podobnie jak prezenterka
  5. Ksiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
  6. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość

źródła: viva.pl