Lelum.pl

instagram.com/joannakrupa/

Kim jest ojciec Joanny Krupy? Modelka pokazała tatę na wyjątkowych zdjęciach

10 Października 2019

Autor tekstu:

Robert Głowacki

Tata: Joanna Krupa rzadko pokazuje wspólne zdjęcia na Instagramie. Ostatnio ciężarna prowadząca program

Tata: Joanna Krupa rzadko pokazuje wspólne zdjęcia na Instagramie. Ostatnio ciężarna prowadząca program

Joanna Krupa jest jedną z nielicznych polskich gwiazd, która odniosła również sukces poza Polską. Modelka od wielu lat pracuje w polskim, jak również amerykańskim show-biznesie. Obecnie wyczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka, co chętnie relacjonuje w swoich mediach społecznościowych. Tym razem pokazała również swojego ojca. Tata: Joanna Krupa do tej pory niechętnie o nim opowiadała. Kim jest?

Joanna Krupa: ojciec

Joanna Krupa nie ma problemu z opowiadaniem i pokazywaniem swojego życia prywatnego w mediach. Gwiazda chętnie udziela wywiadów na temat swoich najbliższych, więc nie jesteśmy zaskoczeni, że swoją ciążę również relacjonuje w Internecie.

Modelka spodziewa się swojego pierwszego dziecka, a co za tym idzie wyprawiła kolejną już imprezę z cyklu baby shower. Tym razem ostatnie z trzech zaplanowanych przyjęć odbyło się w Los Angeles, w którym na stałe mieszka Joanna. Impreza była zorganizowana na najwyższym poziomie, o czym świadczą zdjęcia, jakie zamieściła Krupa na swoim Instagramie. Pięknie zastawione stoły, magiczna oprawa sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy. Tym razem gwiazda pokazała nieco więcej, a dokładniej zdjęcie ze swoim tatą.

Joanna Krupa i jej tata rzadko pokazują się razem w mediach, w przeciwieństwie do mamy modelki – tata Krupy trzyma się na uboczu medialnego świata. Z okazji baby shower gwiazda pokazała wspólne zdjęcie z siostrą Martą i ojcem – to niemała niespodzianka dla jej fanów, którzy w końcu mogli zobaczyć całą rodzinę modelki.

Tata: Joanna Krupa

Tata: Joanna Krupa nie pokazuje go często na Instagramie. Kim jest tata Joanny Krupy?

Tatą Joanny Krupy jest Steven Krupa. Jest polskim inżynierem, dzięki któremu mała Joanna wyjechała do USA. Tata: Joanna Krupa nie raz opowiadała o nim i mamie Jolancie. Ojciec modelki i jej mama byli małżeństwem przez wiele lat, jednak zdecydowali się rozstać. miał miejsce w 2007 roku, jednak już wiele lat wcześniej nie żyli ze sobą jak mąż i żona. Dziś mama i tata Joanny mają dobre relacje i mogą na siebie liczyć. Top Model ma stały kontakt z tatą, mimo że ten na co dzień mieszka w Chicago.

Tata Joanna Krupa

Tata mieszka w Chicago, nie widujemy się często, ale rozmawiamy ze sobą raz w tygodniu, lub raz na dwa. Zawsze byłam z mamą bliżej, bo to ona była dla mnie mamą i tatą, gdy byłam mała. Kocham tatę, ma ogromne serce i jest dobrym człowiekiem, ale ma inną osobowość, niż moja mama, która jest też moją przyjaciółką- powiedziała w rozmowie z VIVĄ! modelka.

Tata Joanna Krupa

ZOBACZ TEŻ:

Tagi:

Robert Głowacki

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Po 23 latach małżeństwa mąż podsumował Natalię Kukulską. Wszyscy się rozwodzą, a ich miłość kwitnie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Krzysztof Ibisz pokazał, jak kwitnąco wygląda jego 3 żona. 2 żona właśnie raniąco go podsumowała

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Spojrzała na dłonie Jarosława Kaczyńskiego. Wiele z nich wyczytała, politycy komentują jej zdanie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Paraliżujące sceny w domu pogrzebowym. Patrzyli, co dzieje się na ich oczach z ciałem zmarłej i nie dowierzali

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Mama Ginekolog przyjmuje znajomych poza kolejką w gabinecie NFZ. Ludzie oburzeni

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

I po pracy w TVP. Wkurzona Roksana Węgiel ujawniła, co stało się za kulisami. "Żałosne"

Czytaj więcej >