Tata: Joanna Krupa rzadko pokazuje wspólne zdjęcia na Instagramie. Ostatnio ciężarna prowadząca program Top Model postanowiła przełamać ten schemat i zamieściła zdjęcie na Instagramie z baby shower, jakie wyprawiła w Los Angeles – pokazując swoją siostrę Martę oraz ojca. Jak wygląda i kim jest tata Joanny Krupy?

Joanna Krupa jest jedną z nielicznych polskich gwiazd, która odniosła również sukces poza Polską. Modelka od wielu lat pracuje w polskim, jak również amerykańskim show-biznesie. Obecnie wyczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka, co chętnie relacjonuje w swoich mediach społecznościowych. Tym razem pokazała również swojego ojca. Tata: Joanna Krupa do tej pory niechętnie o nim opowiadała. Kim jest?

Joanna Krupa: ojciec

Joanna Krupa nie ma problemu z opowiadaniem i pokazywaniem swojego życia prywatnego w mediach. Gwiazda Top Model chętnie udziela wywiadów na temat swoich najbliższych, więc nie jesteśmy zaskoczeni, że swoją ciążę również relacjonuje w Internecie. 

Modelka spodziewa się swojego pierwszego dziecka, a co za tym idzie wyprawiła kolejną już imprezę z cyklu baby shower. Tym razem ostatnie z trzech zaplanowanych przyjęć odbyło się w Los Angeles, w którym na stałe mieszka Joanna. Impreza była zorganizowana na najwyższym poziomie, o czym świadczą zdjęcia, jakie zamieściła Krupa na swoim Instagramie. Pięknie zastawione stoły, magiczna oprawa sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy. Tym razem gwiazda pokazała nieco więcej, a dokładniej zdjęcie ze swoim tatą. 

Joanna Krupa i jej tata rzadko pokazują się razem w mediach, w przeciwieństwie do mamy modelki – tata Krupy trzyma się na uboczu medialnego świata. Z okazji baby shower gwiazda pokazała wspólne zdjęcie z siostrą Martą i ojcem – to niemała niespodzianka dla jej fanów, którzy w końcu mogli zobaczyć całą rodzinę modelki.

Tata: Joanna Krupa
instagram.com/joannakrupa/

Tata: Joanna Krupa nie pokazuje go często na Instagramie. Kim jest tata Joanny Krupy?

Tatą Joanny Krupy jest Steven Krupa. Jest polskim inżynierem, dzięki któremu mała Joanna wyjechała do USA. Tata: Joanna Krupa nie raz opowiadała o nim i mamie Jolancie. Ojciec modelki i jej mama byli małżeństwem przez wiele lat, jednak zdecydowali się rozstać. Rozwód miał miejsce w 2007 roku, jednak już wiele lat wcześniej nie żyli ze sobą jak mąż i żona. Dziś mama i tata Joanny mają dobre relacje i mogą na siebie liczyć. Gwiazda Top Model ma stały kontakt z tatą, mimo że ten na co dzień mieszka w Chicago.

Tata Joanna Krupa
instagram.com/joannakrupa/

– Tata mieszka w Chicago, nie widujemy się często, ale rozmawiamy ze sobą raz w tygodniu, lub raz na dwa. Zawsze byłam z mamą bliżej, bo to ona była dla mnie mamą i tatą, gdy byłam mała. Kocham tatę, ma ogromne serce i jest dobrym człowiekiem, ale ma inną osobowość, niż moja mama, która jest też moją przyjaciółką- powiedziała w rozmowie z VIVĄ! modelka. 

Tata Joanna Krupa
instagram.com/joannakrupa/

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler z nowym biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. Chłopak dał jej naszyjnik i nosiła go prawie 2 lata. Ale nawet nie podejrzewała, co znajduje się w środku
  6. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie
Poprzedni artykułTeściowa postanowiła przebadać synową wykrywaczem kłamstw. Szybko pożałowała
Następny artykułCórka zmarłego Jana Szyszki poszła w jego ślady. Czym zajmuje się Katarzyna Szyszko-Podgórska?
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.