Tatiana Okupnik postanowiła podzielić się ze swoimi fanami życiowym doświadczeniem. Piosenkarka zdecydowała się na opublikowanie w mediach społecznościowych nagrania dotyczącego niezwykle osobistych przeżyć. Okazuje się, że podczas porodu gwiazda przeżyła koszmar. Trwał 33 godziny. Wkradł się błąd ludzki – powiedziała łamiącym się głosem. 
 
Tatiana Okupnik jakiś czas temu postanowiła odsunąć się od show-biznesu i w pełni skupić się na macierzyństwie. Czy jednak wiążą się z nim jedynie miłe wspomnienia? Piosenkarka zdecydowała się przerwać milczenie, poruszyć na swoim Instagramie temat tabu i zwierzyć się ze swoich osobistych problemów, opowiadając o porodzie.
 
 
 
Tatiana Okupnik o porodzie
 
Tatiana Okupnik podzieliła się z fanami historią swojego porodu, który można uznać za wręcz traumatyczne przeżycie. Gwiazda na wstępie przyznała, że nagrywa ten filmik, by ulżyć sobie, ale też pomóc kobietom, które zetknęły się z problemami poporodowymi, chcąc pokazać im, że w swoich czarnych myślach nie są same.
 
 

Tatiana Okupnik przyznała, że poród trwał 33 godziny, po 20 dostała kroplówkę, a następnie epidural. Niestety, doszło do okropnej pomyłki. Jedna z pielęgniarek nie zapisała podanej ilości, przez co piosenkarce łącznie podano 12 litrów płynów w kroplówkach. Konsekwencje były tragiczne, a gwiazda o wszystkim dowiedziała się po porodzie. 

–  Jedna z pielęgniarek powiedziała, że nie widziała czegoś takiego w swojej kilkudziesięcioletniej karierze. Okazało się, że w połowie ud to nie był opatrunek, to było moje ciało, moje podwozie, które się tam właśnie kończyło i dojście do siebie po tym wszystkich, mówię o zejściu opuchlizny i poruszaniu się normalnym po wyjściu ze szpitala trwało ponad miesiąc – zwierzyła się gwiazda. 

Tatiana Okupnik o depresji 
 
Piosenkarka zwierzyła się również, że w trakcie ciąży wpadła w depresję. 
 
Chciałam zdjąć brzuch i odłożyć go na półkę, żeby ta ciąża gdzieś z boku się rozwijała, poza mną. Wkurzało mnie to, że czułam ruchy dziecka – powiedziała Tatiana Okupnik. 
 
Gwiazda przyznała, że bliscy bagatelizowali jej problem, uznając go za fanaberię artystki, a ona sama z ciążą pogodziła się dopiero w 9. miesiącu.
 

– Dopiero teraz zaczynam widzieć, że są różne elementy macierzyństwa, które potrafią dopiec. W moim przypadku były to nie tylko komplikacje poporodowe, fizyczne, dyskomfort, ale też psychiczne zmagania – podkreśliła piosenkarka.

Pod filmikami gwiazdy pojawiła się masa ciepłych słów, a obserwatorzy dziękowali Tatianie Okupnik, że podzieliła się z nimi swoim doświadczeniem.
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:
tatiana okupnik
Fot. tatianaokupnik, Instagram

Tatiana Okupnik podzieliła się z fanami ważnym wyznaniem. 

tatiana okupnik
Fot. tatianaokupnik, Instagram

Piosenkarka opowiedziała o swoim pierwszym porodzie. 

tatiana okupnik
Fot. tatianaokupnik, Instagram

Dziś gwiazda jest mamą  4-letniej Matyldy i 2-letniego Tymona.

ZOBACZ TEŻ:
Poprzedni artykułButy Relax z PRL. Kto nosił? Dziś można je kupić w polskim sklepie
Następny artykułFaceci na zakupach. Kobiety dzielą się swoimi historiami, można się popłakać ze śmiechu
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.