Tatu: Julia Wołkowa to dziś inna osoba! Założymy się, że nie poznalibyście jej na ulicy. Zespół przed laty zrobił oszałamiającą światową karierę. Czym dziś zajmują się wokalistki? Zmieniły się nie do poznania – zwłaszcza Julia!

Tatu podbijało świat na przełomie lat 90. i 00. Zespół składający się z dwóch, wcześniej nikomu nieznanych wokalistek, które sugestywnie okazywały sobie uczucia na scenie, tworzyły wyrazistą muzykę i występowały w skąpych strojach, szybko podbił rodzimą Rosję, Europę, a nawet Stany Zjednoczone. Jak zmieniły się dziewczyny z Tatu: Julia Wołkowa w ogóle nie przypomina już dawnej siebie!

Tatu: Julia Wołkowa zmieniła się nie do poznania!

Julia Wołkowa i Lena Katina pierwszy raz zaistniały pod koniec 2000 roku, kiedy to ich singiel Ja soszła s uma podbił listy przebojów we Wschodniej Europie. Niedługo potem ukazał się ich debiutancki album, który zapewnił im międzynarodową karierę. Dziewczyny nie były znane jedyne dzięki swojej muzyce, dużą rolę odegrały także ich ostre, seksowne stroje oraz — jak się później okazało — udawany romans.

Czułości na scenie i namiętne pocałunki w obecności fotoreporterów wzbudziły wiele kontrowersji — w końcu Rosja nie kojarzy się z najbardziej tolerancyjnym krajem. Od debiutu Tatu wkrótce minie 20 lat. Jak tera wyglądają gwiazdy, które kiedyś miały cały świat u stóp? Tatu: Julia Wołkowa i Lena Katina są dziś zajęte rozwijaniem się w innych kierunkach.

Julia Wołkowa i Lena Katina – jak się zmieniły?

Kontrowersyjny wizerunek, do którego przyzwyczaiły nas dziewczyny, dawno już poszedł w niepamięć. Lena Katina wraz z mężem wychowuje syna, a oprócz tego założyła własną wytwórnię muzyczną i prowadzi solową karierę zarówno w Rosji, jak i w Stanach Zjednoczonych. Za to druga członkini Tatu, Julia Wołkowa wychowuje dwójkę dzieci i stała się ważną postacią medialną w Rosji. Często pojawia się w programach rozrywkowych, grywa małe role w serialach, a oprócz tego nadal tworzy muzykę. W czasie jej kariery solowej nie udało jej się jeszcze wydać pełnego albumu, regularnie wypuszcza jednak single.

Znany rosyjski duet Tatu: Julia Wolkowa i Lena Katina już kilka razy zapowiadały, że planują reaktywację zespołu. Nigdy jednak się to nie udało, głównie ze względu na różnice w poglądach. Zobacz, jak dziś wyglądają!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tatu: julia wołkowa
instagram.com/yuliavolkova_lenakatina_fan

Tatu: Julia Wołkowa i Lena Katina słynęły z erotycznego, kontrowersyjnego wizerunku.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZnaki Zodiaku, które mają największe szczęście w MIŁOŚCI! Co ich czeka?
Następny artykułDreamslim, catering dietetyczny: recenzja. Jadłospis i efekty
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.