Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tatuaż Julii Wieniawy jest w bardzo intymnym miejscu. Prawie nikt nie wiedział o jego istnieniu
Marta Kulik
Marta Kulik 15.09.2019 15:55

Tatuaż Julii Wieniawy jest w bardzo intymnym miejscu. Prawie nikt nie wiedział o jego istnieniu

julia wieniawa
fot. instagram.com @juliawieniawa

Tatuaż Julii Wieniawy umiejscowiony jest w bardzo intymnym miejscu. Prawie nikt nie wiedział o jego istnieniu, bo na co dzień ukryty jest pod odzieżą. Gwiazda pochwaliła się jednak odważnym zdjęciem z zasłużonych wakacji, które zdradziło całą prawdę. Co sobie wytatuowała?

Julia Wieniawa ma niewielki tatuaż w miejscu, które zwykle jest zakryte, dlatego wiele osób nie zdawało sobie sprawy, że gwiazda nowego serialu Polsatu pod ubraniami skrywa niewielki wzór. Aktorka wybrała się na włoskie wakacje i przy okazji zdradziła swoją małą tajemnicę. Pochwaliła się pięknymi zdjęciami i pokazała, jak spędza urlop.

Tatuaż Julii Wieniawy

Julia Wieniawa, po wielu miesiącach pracy w końcu mogła pozwolić sobie na upragnione wakacje. 20-latka wybrała się do Włoch, gdzie oddawała się relaksacyjnym zabiegom i słonecznym kąpielom. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z basenu, gdzie miała na sobie biały, niezwykle gustowny, mocno wycięty strój kąpielowy wiązany w talii. W takim wydaniu piękna aktorka musiała zrobić ogromne wrażenie na innych urlopowiczach!

tatuaż

Przy okazji wakacyjnej sesji wyszło na jaw, że Julia ma niewielki, minimalistyczny tatuaż, przypominający nieco symbol zodiakalnego wodnika. Gwiazda zrobiła go w miejscu, które zwykle jest zakryte przez biustonosz. Na wakacje zabrała ze sobą piękną mamę Martę, która jest jej menedżerką i przyjaciela, stylistę. Mama Julii Wieniawy wzbudziła niemałe zainteresowanie wśród internautów, a wszystko za sprawą zgrabnej sylwetki i pięknego uśmiechu.

Gdzie gra Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa gra w najnowszym hicie Polsatu, serialu Zawsze warto. Młoda gwiazda występuje tam u boku Katarzyny Zielińskiej i Weroniki Rosati, a wciela się w postać dziewczyny z wieloma problemami. Jej postać ma kilkuletniego syna, którego nie może wychowywać, a na jej drodze staje wielu niebezpiecznych mężczyzn. Julia występowała też w Na wspólnej, Za marzenia, W rytmie serca i Koronie Królów.

tatuaż

Od 2012 roku gra w Rodzince.pl. Rola w serialu TVP dała jej największą popularność i pozwoliła wzbudzić zainteresowanie twórców innych produkcji. Czy Julia Wieniawa zagrała w filmie? Aktorka miała okazję zagrać u Patryka Vegi w filmie Kobiety mafii, gdzie wcieliła się w córkę Bogusława Lindy. Pojawiła się też w Kobiecie sukcesu i komedii romantycznej Serce nie sługa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższa rasa psów w Polsce. Kosztują prawdziwą fortunę, mało kogo na nie stać
  2. Agnieszka Woźniak-Starak wspierana przez dziesiątki gwiazd. Aleksandra Kwaśniewska napisała coś wzruszającego
  3. Kamil Bednarek stracił ukochaną osobę. Napisał piosenkę i wzruszył fanów wyznaniem
  4. Gwiazdor Polsatu właśnie wziął ślub. Młoda para zaraz po zaślubinach ochrzciła swoją córkę
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo