Tatuaż jest marzeniem wielu z nas, jednak nie każdy ma odwagę, aby go zrobić. Z pomocą mogą przyjść miejsca, które nie rzucają się w oczy, a świetnie będą wyglądały z delikatną ozdobą ciała. Gdzie warto zrobić subtelny tatuaż? 

Planując tatuaż, w naszej głowie pojawia się mnóstwo wątpliwości. Przede wszystkim, czy nie będzie on nas dyskwalifikował w wymarzonej pracy i jak zostanie zaakceptowany przez najbliższych. O ile ludzie chętnie akceptują, a nawet zachwycają się mini dziełami sztuki wykonanymi na ciele, to z pracodawcą może być troszkę gorzej. Istnieją jednak miejsca na naszym ciele, które będą idealnie współgrały z delikatnym tatuażem, a do tego nie są aż tak widoczne dla innych osób.

Idealne miejsce na subtelny tatuaż

Świetnym miejscem na subtelny tatuaż są plecy. Ogromnym plusem jest to, że tak naprawdę możesz pokazać je, jeżeli masz na to ochotę, a jeśli nie, twoją ozdobę zakryje bluzka, czy koszula. Z pewnością żadna niepożądana osoba go nie zobaczy!

Bardzo dobrze sprawdzą się również żebra, jednak jest to opcja dla odważnych, ponieważ to miejsce należy do jednych z najbardziej bolesnych. Delikatna dziarka wygląda wyjątkowo seksownie i subtelnie, a co ważne nie rzuca się aż tak w oczy 😉

Stopa idealnie nadaje się na niewielki tatuaż. Jest to miejsce, gdzie zazwyczaj nikt nie patrzy w pierwszej kolejności. Chyba że jakiś przystojniak będzie chciał cię obejrzeć od stóp po samą głowę.

Pięknie będzie wyglądała trwała ozdoba, którą wykonasz za uchem. Jest to miejsce bardzo intrygujące oraz seksowne. Wykonany tatuaż wygląda subtelnie, a do tego zawsze możesz go przykryć włosami i wtedy staje się niewidoczny dla innych.

Tatuaż między piersiami jest ostatnio hitem. Pięknie podkreśla biust, a co ważne nie rzuca się w oczy. Stanowi również genialny „dodatek”, kiedy wybierzesz się na plażę w bikini lub do seksownej bielizny. Twój mężczyzna z pewnością będzie zachwycony, jeżeli również lubi tego typu ozdoby ciała.

tatuaż
unsplash.com/Daniel Apodaca
tatuaż
unsplash.com/Laura Marques

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak powinno pachnieć lato 2018? Przedstawiamy zapachowe HITY
  2. Horoskop tygodniowy 11.06-17.06
  3. Tragedia ciężarnej Sochy. Śmierć tuż przed narodzinami zawaliła jej świat

Źródło: cosmopolitan.pl