Tatuaże dla przyjaciółek to świetna propozycja dla wszystkich odważnych dziewczyn, które chcą uhonorować wiele znaczącą znajomość. Matching tattoos mogą stanowić nie tylko piękną ozdobę ciała, ale również oryginalną pamiątkę. Przed wami wzory i inspiracje!

Wspólna pasja, znak zodiaku lub ulubiony zespół to wyłącznie niektóre z propozycji, które mogą zmotywować przyjaciółki do zrobienia takich samych tatuaży. Jakie wzory są teraz najmodniejsze? Czy warto zdecydować się na tatuaż związany z przyjaźnią?

1. Kwiatowe motywy

Tatuaże, na których widnieją kwiaty to propozycja, na którą decyduje się coraz więcej kobiet. Obecnie bardzo modnym rozwiązaniem jest wykorzystanie metody watercolor tattoo. Wykonany tą techniką tatuaż wygląda jak pociągnięcia pędzlem na płótnie. To propozycja dla wszystkich przyjaciółek, które gustują w bardzo delikatnych ozdobach.

2. Tatuaże dla przyjaciółek: podróże

Te z was, które wspólnie przemierzyły setki kilometrów, z pewnością chciałyby uhonorować niezapomniane chwile w odpowiedni sposób. Przywieziony z dalekiego kraju magnes wprawdzie stanowi świetną pamiątkę, jednak nie możemy mieć go stale przy sobie.

Samolot, rower, palma lub zarys gór mogą okazać się więc strzałem w dziesiątkę! Tatuaże dla przyjaciółek- małe. Opisane wzory będą wyglądać niezwykle uroczo w minimalistycznej formie.

3. Pasja do gotowania (i jedzenia)

Nic tak nie łączy, jak wspólna pasja. Zarówno w związku, jak i przyjaźni, ma to spore znaczenie. Wspólne hobby zwiększa pole do rozmowy, a także jest motywacją do działania.

Jeśli jedną z waszych ulubionych form spędzenia razem czasu jest gotowanie lub próbowanie nowych potraw, być może warto na tym oprzeć swój pomysł na tatuaż. Internet zalewa nas inspiracjami. Trójkącik z pizzą, awokado, kolorowa babeczka, wisienka i wiele, wiele innych.

4. Znak zodiaku

Tatuaże dla przyjaciółek mogą również bazować na znakach zodiaku. Dla wielu osób astrologia ma ogromny wpływ na postrzeganie świata oraz innych ludzi. Tatuaż związany z przyjaźnią może być odzwierciedleniem waszych przekonań i poglądów.

Jeśli wierzycie, że ta niezwykła znajomość była zapisana w gwiazdach, możecie to okazać właśnie poprzez tatuaż. Warto rozważyć wzory, które przedstawiają znak zodiaku, gwiazdy, księżyc itp.

5. Tatuaże: napisy o przyjaźni

Jedną z najbardziej klasycznych propozycji jest oczywiście napis. Cytat z ulubionej piosenki, książki, filmu, życiowe motto, czy sentymentalny, pojedynczy wyraz może stać się waszą ulubioną ozdobą na ciele.

Pamiętajcie, że każdy tatuaż powinien być przemyślaną decyzją. Wprawdzie usunięcie wzoru jest możliwe, jednak wiąże się z ogromnym bólem i dużym wydatkiem finansowym.

Zobacz zdjęcia:

Tatuaże dla przyjaciółek
instagram.com @joe.draws.things

Tatuaże dla przyjaciółek mogą być powiązane z waszą wspólną pasją do gotowania lub jedzenia.

Tatuaże dla przyjaciółek
instagram.com @joe.draws.things

Jeśli interesujecie się astrologią, być może warto to wyrazić za pomocą oryginalnego, subtelnego wzoru.

Tatuaże dla przyjaciółek
instagram.com @joe.draws.things

Wspólne podróże to nieodłączny element wielu przyjacielskich relacji.

Tatuaże dla przyjaciółek
instagram.com studiolumostattoo

Tatuaże inspirowane wspólnymi zdjęciami są ostatnio bardzo modne. Szczególnie te, które widnieją na naszym ciele jako kontur.

Tatuaże dla przyjaciółek
instagram.com @giagem301

Kwiaty to jedna z klasycznych i bardzo subetelnych propozycji

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tatuaż Anny Lewandowskiej to tajemnica! Widać go tylko na JEDNYM zdjęciu
  2. Najlepsi tatuażyści w Polsce. To prawdziwi mistrzowie, zobaczcie ich prace
  3. Biały tatuaż. Jak go zrobić i jak wygląda po latach?
  4. Tatuaż kwiaty. Kwiatowe tatuaże dla kobiet [INSPIRACJE]
  5. Małe tatuaże. Wyjątkowe tatuaże w niewielkich rozmiarach

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.