Tatuaże gwiazd to jeden z najbardziej podejmowanych tematów w polskim show-biznesie. Nic dziwnego- patrząc na zdjęcia cenionych sław, rysunki na ich ciałach w pewien sposób mówią, kim są naprawdę! Dzisiaj pokażemy wam najbardziej romantyczne i szokujące przykłady tatuaży polskich gwiazd!

Skóra od zawsze była poddawana najliczniejszym modyfikacjom, a tatuaże wykonuje się już od tysiącleci! Choć jego początki wynikały ze specjalnego rodzaju obrządku rytualnego, dzisiaj raczej mają pomóc w ozdobieniu ciała. Czy polskie gwiazdy, tworząc malunki na swoich ciałach, chciały nam przez nie przekazać zawoalowane informacje? A może jednak chodzi o samą dekorację? Zobaczmy!

Jak wyglądają tatuaże polskich gwiazd?

Sporo znanych twarzy w polskim show-biznesie może pochwalić się niezwykłymi tatuażami! Jedną z takich osób jest Martyna Wojciechowska, która postanowiła podzielić się swoją miłość do wolności i przygód za pomocą rysunków z trwałego tuszu. Jak się okazuje, gwiazda jest wręcz ozdobiona najliczniejszymi motywami, symbolami czy liczbami. Z pewnością nie są one przypadkowe, jak mówi na łamach Faktu.pl.

Tatuaże to jest mój sposób na wyrażenie siebie. To nie jest tylko obrazek, który chcę mieć na ciele, ale pewnego rodzaju komunikat – twierdzi słynna podróżniczka, pokazując chociażby różę wiatrów, którą postanowiła umieścić na prawej kostce.

Co jeszcze ma w zanadrzu? Niewątpliwie na największą uwagę zasługują skrzydła na przedramionach, wyglądające jak prawdziwe, upierzone, ale także wizerunek wilka, współrzędne geograficzne na lewym przedramieniu, czy sentencję również umieszczoną po lewej stronie przedramienia. Ceniona podróżniczka zdecydowała się również na angielskie słowo Commitment, figurujące na nadgarstku gwiazdy! Czy 44-letnia prezenterka zaprzestanie na tych motywach? Sama przyznaje, że ciężko zrezygnować z tatuaży!

Tatuaże polskich gwiazd są czasami efekty niepokornego charakteru. Agnieszka Chylińska świetnie obrazuje tę tezę, przy pomocy swoich licznych malowideł z henny, które pokrywają całe jej ciało! Instagram ekscentrycznej wokalistki ozdabiają kadry pokazujące nam najróżniejsze tatuaże gwiazdy: najnowszym nabytkiem jest motyw roślinny, który dumnie rozkwitł na plecach piosenkarki.

Na co jeszcze zdecydowała się charyzmatyczna rockmenka? Lubiące przechodzić najróżniejsze metamorfozy gwiazda muzyki postanowiła ozdobić sobie głowę na ogolonej skroni- kwiatowy wzór prezentuje się niewątpliwie bardzo ciekawie! Widać, że gwiazda ceni sobie roślinność, ponieważ jej ciało jest wręcz porośnięte najróżniejszymi liśćmi i kielichami kwiatów z henny.

Tatuaże znanych gwiazd

Nasza lista tatuaże gwiazd nie byłaby kompletna bez obecności Dody! Co przedstawiają jej permanentne rysunki? Gwiazda lubi się pokazywać ze swoimi skrzydłami, które, podobnie jak Wojciechowska, umieściła na plecach. Oprócz tego może pochwalić się sporą kolekcją mniejszych napisów, ale to ten symbolizujący związek z Radosławem Majdanem zrobił swego czasu największą furorę!

Gdy była w związku z popularnym piłkarzem, chciała wyrazić swoje bezsprzeczne uczucia do niego nie tylko za pomocą formalnych słów, ale także przez tatuaż. Dlatego na przedramieniu gwiazdy przez dłuższy czas widniało imię Majdana w języku hebrajskim, który ewoluował w Nieśmiertelność po hindusku, gdy para się rozstała. Ciekawe, czy modyfikacja napisu wciąż spędza sen z oczu byłego bramkarza Pogonii Szczecin?

Sam zresztą też może poszczycić się liczną kolekcją obrazków stworzonych na bazie z henny. Podobnie jak jego była dziewczyna, Radosław Majdan również przyczynia się do powiększenia grona listy tatuaże gwiazd. Przez pewien okres jego ciało pokrywało imię Rabczewskiej w języku hebrajskim, ale nie skusił się po rozstaniu na kolejny chwyt językowy. W przeciwieństwie do piosenkarki postanowił zamienić je na obrazek dwóch amorków, trzymających wstęgę z napisem Rock’n’roll. Jednak to zamieniona podobizna Dody na starego Indianina, który rozgościł się na ramieniu piłkarza, jest najbardziej szokującym tatuażem w jego kolekcji.

Miłość i tatuaże idę ze sobą w parze, o czym również wie Lara Gessler. Córka słynnej restauratorki postanowiła ozdobić swoje plecy tatuażem, który przedstawia nóż i widelec, a poniżej dodatkowo złożoną serwetkę. Co za ich pomocą chciała przekazać światu słynna pani cukiernik? Obrazki to jej hołd złożony dla rodziców – Magdy i Piotra. Jak widać gastronomia w tej rodzinie to wciąż pojawiający się temat, nawet doskonały na permanentną ozdobę.

Tatuaże gwiazd na nadgarstku

Tatuaż gwiazd to jednak nie tylko ogromne motywy na plecach czy nogach. Dowodem na to są delikatne rysunki na nadgarstku, które pełnią funkcję permanentnej biżuterii. Fankami takiego zastosowania henny jest m.in.: Honorata Skarbek, która wykonała tatuaż na tej części ręki, imitujący delikatną bransoletkę. Również malunki Mai Sablewskiej zaczynające się od nadgarstka i zdobiące całą rękę, są ciekawym przykładem sztuki tatuatorskiej. Stylistka uwielbia wyróżniać się w tłumie, o czym świadczą jej liczne róże, ptaki i anioły wykonane za pomocą kolorowej henny!

Podsumowanie

Tatuaże gwiazd mogą świadczyć o ich charakterze czy zainteresowaniach. Niektóre symbolizują miłość, która się nie powiodła, lub szczęśliwy związek. Jedno jest pewne – polski show- biznes nie byłby taki sam, gdyby nie znane tatuaże gwiazd!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tatuaże gwiazd
Fot.: martyna.world/ Instagram

Tatuaże gwiazd to niezwykle ciekawy temat! Można wyczytać z nich wiele informacji – Martyna Wojciechowska jest świetnym przykładem na taki san rzeczy.

tatuaże gwiazd
Fot.: agnieszka.chylinska/ Instagram

Agnieszka Chylińska i jej rysunki na ciele to niemalże temat na osobny artykuł. Ostatnio roślinne motywy zagościły na jej plecach.

tatuaże gwiazd
Fot.: dodaqueen/ Instagram

Jak wyglądają tatuaże gwiazd na plecach? Skrzydła to popularny motyw dla tej części ciała- Doda również postawiła na wyrazisty rysunek!

tatuaże gwiazd
Fot.: r_majdan/ Instagram

Radosław Majdan również ma sporą kolekcję permanentnych rysunków, które uwielbia pokazywać.

tatuaże gwiazd
Fot.: sablewska/ Instagram

Ciało Mai Sablewskiej jest całe pokryte tatuażami! Wyglądają niesamowicie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Martyna Wojciechowska zmieniła imię! Gwiazda tłumaczy swoją decyzję
  2. Agnieszka Chylińska znów zmieniła styl? W takim wydaniu dawno nikt jej nie widział
  3. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Nie uwierzycie, gdzie się poznali
  4. Agnieszka Chylińska pokazała nagie zdjęcie. Pochwaliła się tatuażem, piękny?

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.