Tatuaże pokrywają dosłownie każdy centymetr ciała Gabriela. Liczne rysunki na jego skórze nie są jednak jedyną modyfikacją, jakiej się poddał. Wykonana kilka miesięcy temu operacja odbiła się szerokim echem w mediach, natomiast zamieszczone przez niego zdjęcie, wywołało niemałe zamieszanie…

Barber i tatuażysta określa się jako osoba bezpłciowa. Nie chce być utożsamiany ani z mężczyzną, ani z kobietą. Jak wyznał w jednym z wywiadów, już od najmłodszych lat odczuwał wstręt do swoich narządów płciowych. By poczuć się lepiej w swojej skórze, poddał się bardzo niebezpiecznej operacji.

Kontrowersyjna postać z Poznania

Gabriel Black (bo pod takim pseudonimem figuruje w sieci) zaprezentował się szerszej publiczności jeszcze w 2018 roku. Mężczyzna zdecydował się na udział w programie Druga Twarz, gdzie został poddany ogromnej metamorfozie.

Część tatuaży na jego ciele zostało przykrytych, a styl influencera zmieniono o 180 stopni. Pieczę nad całym projektem trzymała Karolina Gilon, Malwina Wędzikowska, Marcin Tyszka oraz Łukasz Urbański. Gabriel, który w programie przedstawił się jako Adam, pomimo początkowego zachwytu, szybko powrócił do prezentowanego wcześniej stylu. A nawet poszedł o krok dalej…

Tatuaże pokrywają całe jego ciało

Influencer po udziale w show jeszcze wielokrotnie odwiedzał studia tatuażu. Zdeterminowany, pokrył rysunkami całe swoje ciało, włącznie z twarzą. Kolejną, dość zaskakującą modyfikacją, na którą się zdecydował, był zabieg usunięcia genitaliów.

Gabriel określa siebie jako osobę nullo (bezpłciową):

– Nullo jest przypisane również do sutków i do pępka – je również mam usunięte. Osoby z tego kręgu nie chcą organów, które byłyby częścią przypisaną do określonej płci czy rasywyznał w wywiadzie dla Gali.

Tatuażysta pochwalił się efektem operacji na Instagramie. Fanów wręcz zamurowało.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Tatuaże
instagram.com @gabriel_black_official

Gabriel Black w całości pokrył swoje ciało tatuażami.

Tatuaże
instagram.com @gabriel_black_official

Biorący udział w programie Druga Twarz został poddany metamorfozie, która na dłuższą metę okazała się nietrafiona.

Tatuaże
instagram.com @gabriel_black_official

Mężczyzna dokonał wielu modyfikacji swojego ciała. Ostatnią z nich było usunięcie genitaliów na operacyjnym stole.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyźni mówią, że ma idealną figurę. Kobiety patrzą na nią z przerażeniem i niesmakiem
  2. Grażyna Torbicka i jej ekskluzywne życie. Nawet siatki do samochodu pakuje jej sprzedawczyni
  3. Val Kilmer choruje na raka krtani. W gardle ma rurkę tracheotomijną
  4. Anna Kalczyńska pokazała córki. Gwiazda DDTVN pochwaliła się ślicznymi pociechami
  5. Warszawa to nowa stolica mody? Świat zachwyca się stylem Warszawiaków

Źródło: gala.pl, popularne.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.