Chociaż wiele aplikacji randkowych próbuje stworzyć algorytm miłosny – nie wiadomo dlaczego zakochujemy się w drugiej osobie. Jedni mężczyźni zakochują się w uśmiechu, inni w wyglądzie, a jeszcze innych zauroczyć może intelekt. Jednak są rzeczy, które mogą odpychać od ciebie facetów. Wypisaliśmy 5 rzeczy, które możesz robić codziennie.

Poznaj 5 faktów, które powodują, że mężczyzna od razu traci zainteresowanie kobietą. Robimy je niemal codziennie, lepiej się ich oduczyć.

Te 5 rzeczy odpycha od ciebie facetów

1. Ukrywanie intelektu

Stwierdzenie, że mężczyźni boją się inteligentnych kobiet, już dawno odeszło w zapomnienie. Faceci uwielbiają inteligentne babki, więc jeżeli kiedykolwiek przyszło ci do głowy, żeby zgrywać „głupią” – przestań. Wiadome jest, że najseksowniejszą częścią każdego człowieka jest mózg.

2. Małe kłamstewka

Nie, nie chodzi jedynie o orgazm. Chodzi o te małe, niewinne kłamstewka, które niby nic nie znaczą, a jednak potrafią zepsuć wszystko. Prawdziwy, dojrzały facet nigdy nie będzie oczekiwał, żebyś mu się przypodobała na siłę. Doceni twoją autentyczność.

3. Drama Queen

Jeżeli kochasz dramaty i koperkowe afery, facet szybko ucieknie. Nikt nie chce przebywać w otoczeniu osób konfliktowych. To nie rokuje dobrze, zarówno dla związku, jak i kontaktów towarzyskich. Dodatkowo faceci nie znoszą kobiet, które wtykają nos w nieswoje sprawy.

4. Wieczne narzekanie

Jeżeli jesteś maruda, to nawet uroda ci nie pomoże. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Osoby, które ciągle mają „muchy w nosie” są nieznośne. Wszystko im nie pasuje i nie można z nimi normalnie funkcjonować. Szanse na udany związek? Równe zeru.

5. Męskie zachowanie

Oczywiście, kobieta powinna, a nawet musi być zaradna. Mimo wszystko to nie znaczy, że musisz „wykastrować” swojego faceta. Daj mu czasem szanse się wykazać i poczuć się potrzebnym. Faceci lubią czuć się potrzebny, poproś go czasem o pomoc w wymianie przysłowiowej żarówki! 😉

ZOBACZ TEŻ:

  1. Britney Spears nową twarzą kampanii prestiżowej marki odzieżowej
  2. Pitbull Ostatni Pies hitem? Pierwsze wyniki oglądalności są zaskoczeniem
  3. Pamiętacie Filipa z „Rodzinki zastępczej”? Dziś to niezłe ciacho!