Tęczowy Music Box: Krzysztof Sadowski został oskarżony przez dziennikarza Mariusza Zielkego o pedofilię: Kobiety twierdzą, że zamykano je tam w piwnicy na noc — mówił w rozmowie z Wirtualną Polską. Mężczyzna twierdzi, że ma dowody w postaci zeznań kilkudziesięciu osób.

Tęczowy Music Box: Krzysztof Sadowski miał w okrutny sposób traktować dziewczynki, które spotykał przy produkcji kilku programów. Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że miały o niej wiedzieć osoby ze środowiska muzycznego, które nie podjęły żadnych kroków, aby ochronić dzieci.

Kim jest Krzysztof Sadowski?

Krzysztof Sadowski jest znanym polskim pianistą, kompozytorem jazzowym. Był prezesem Polskiego Towarzystwa Jazzowego, współtwórcą Tęczowego Music Box emitowanego na antenie TVP 1, Co jest grane Polsatu, działaczem Jazz Jamboree. Grupa Organowa Krzysztofa Sadowskiego, dokonała licznych nagrań dla Polskiego Radia. Sadowski tworzył piosenki między innymi dla Ireny Santor, Violetty Villas czy Danuty Rinn.

Jak twierdzi Mariusz Zielke, Krzysztof Sadowski miał dopuścić się wielu gwałtów na nieletnich. W rozmowie z wp.pl mówił, że osoby te do dziś zmagają się z ogromną traumą. Dziewczynki miały być gwałcone przy organizacji występów zespołu muzycznego Tęcza, w siedzibach fundacji finansującej działania zespołu i jednego ze stowarzyszeń muzycznych oraz w samochodzie.

Tęczowy Music Box: Krzysztof Sadowski miał dopuścić się haniebnych czynów 

Dziennikarz Mariusz Zielke wzywa do złożenia wyjaśnień TVP i Polsat, które produkowały programy z udziałem Sadowskiego i dzieci. Mężczyzna zapowiedział, że dziś wieczorem opublikuje dużo bardziej szczegółowy i wstrząsający tekst.

— Ta sprawa będzie bardzo bolesna dla całego środowiska, które w dużej części wiedziało i kryło pedofilię. Jestem przerażony myślą, co musi dziś czuć rodzina, bliscy i znajomi pana Krzysztofa, ale nie mam wyjścia, nie mogę tego ukryć, to obiecałem i czytelnikom i ofiarom — pisał dziennikarz na Facebooku.

Głos w tej sprawie zabrała Liliana Urbańska, była żona Krzysztofa Sadowskiego. W rozmowie z Wirtualną Polską stwierdziła, że nic nie wie o działaniach byłego męża, a oskarżenia uważa za fałszywe. Przyznała natomiast, że jakiś czas temu pewna kobieta złożyła zawiadomienie do prokuratury. Sadowski miał płacić za jej leczenie psychiatryczne.

— Te dziewczyny przychodziły do domu, zawsze były mile widziane. Mąż prowadził warsztaty, dziewczyny zawsze się przy nim kręciły, jak przy ważnych osobach, ale czy to jest możliwe? Nie wiem — czytamy na wp.pl.

Redakcja Wirtualnej Polski informuje, że zgłosiły się do niej osoby, które miały być krzywdzone przez obecnie 82-letniego muzyka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Tęczowy Music Box
facebook.com/mariusz.zielke

Dziennikarz Mariusz Zielke poinformował, że posiada zeznania kilkudziesięciu ofiar Krzysztofa Sadowskiego.

Tęczowy Music Box
fot. screen YouTube Tęczowy Music Box

Program emitowany był w latach dziewięćdziesiątych na antenie TVP1.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Katarzyna Dowbor opowiedziała o traumatycznym małżeństwie. ”Był zazwyczaj albo pijany, albo na kacu”
  2. Jak mieszka Blanka Lipińska? Autorka erotyków pokazała nowy apartament ze spektakularną garderobą
  3. Syn Roberta Janowskiego bierze ślub! Jest bardzo podobny do ojca
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

źródło: wp.pl, 

Poprzedni artykułRodzina królewska skrywa wiele mrocznych tajemnic. Kuzynki Królowej Elżbiety II porzucono w szpitalu psychiatrycznym
Następny artykułTeściowa zgotowała synowej koszmar. „Gdy zamieszkaliśmy z nią po ślubie, zaczęło się prawdziwe piekło”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.