W wywiadzie, który przeprowadziliśmy z Martą Linkiewicz, młoda gwiazda mediów społecznościowych znokautowała warszawskiego rapera. Nie przebierała w słowach, wprost powiedziała, że „Tede jest pi*dą i mu nie staje”. Teraz Tede postanowił odpowiedzieć Linkiewicz. 

Kto to w ogóle jest Marta Linkiewicz? Pisaliśmy o niej wielokrotnie, ale wyjaśnimy to ponownie. Marta jest gwiazdką mediów społecznościowych. Kilka lat temu wraz z koleżanką nagrała filmik na Snapchacie, w którym bez ogródek opowiedziała o tym, że uprawiała seks z trzema raperami Rae Sremmurd. Określiła to słowami:

– Z tym się je*ałam, z tym się je*ałam, a temu ciągnęłam. 

Wojna Tede z Linkiewicz

Od czego zaczął się konflikt na linii Linkiewicz – Tede? W 2015 roku po kolejnych skandalach związanych z Linkiewicz, Tede postanowił dołożyć swoją cegiełkę i opublikował zdjęcie na którym widzimy Martę wciągającą niezidentyfikowaną białą substancję z penisa kolegi.

Od tamtej pory Linkiewicz stała się anty-fanką Tedego. W naszym wywiadzie, który możecie zobaczyć TUTAJ, powiedziała m.in. że „Tede jest pi*dą i mu nie staje”, wyznała również, że za czasów, gdy była jego fanką „chciała go je*nąć”. Teraz uważa, że „Tede jest chu*owy”.

W wywiadzie młoda gwiazdka stwierdziła również, że Tede na nią leci, ale nie ma szans na seks między tą dwójką, ponieważ z informacji, które posiada Marta wynika, że „mu nie staje”.

Tede odpowiada Linkiewicz

W wywiadzie Marta przytoczyła również sytuacje z warszawskiego Tesco. Powiedziała, że podeszła do rapera i przywitała się z nim, a ten nawet nie był w stanie spojrzeć jej w oczy i odpowiedzieć. Teraz raper postanowił odpowiedzieć młodej gwiazdce:

– Była taka akcja, że byłem w gocławskim Tesco. Stoję przy kasie i idzie jakaś bomba gruba i mówi „Cześć Jacek”, odpowiadam jej. Dopiero później ktoś mi napisał, że ona na Snapchacie gadała, że jej nie odpowiedziałam.

– Stary ona ku*wa na żywo wygląda jeszcze gorzej niż w telefonie. Była strasznie brzydka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. SexMasterka z nowym klipem „Rak”. Posłuchaj jej piosenki
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Doda wyszła za mąż! Wzięła potajemny ślub
  3. O tym zdjęciu mówią wszyscy. Gwiazda „M jak Miłość” pozuje w majtkach