Tede schudł i wygląda niesamowicie, a jego płyty wciąż mogą poszczycić się świetną sprzedażą! Spektakularna metamorfoza rapera nadeszła w odpowiednim momencie jego życia, a jego firma rozwija się w spektakularnym tempie! Choć kilka aspektów jego stylu pozostaje niezmiennych, to wyraźnie widać jego tendencje do niwelowania zbędnych kilogramów! Zobaczmy, jak sobie radzi obecnie!

Mieszkańcy Warszawy mogli kojarzyć Jacka Granieckiego za czasów, kiedy dopiero zaczął tworzyć swoją muzykę latach 90. XX wieku. Jak sam przyznaje, przesiadywał w obecnych okolicach metra Wilanowska, a jego sylwetka była nietrudna do rozpoznania. Pod obszernymi ciuchami ukrywał swoje większe gabaryty, które towarzyszyły mu przez większość profesjonalnej kariery!

Tede schudł: jak wyglądał kiedyś? 

Tede wyglądał jak normalny chłopak, który ma problemy z wagą. Choć od zawsze był duży i postawny, lubił też przy okazji szokować i prowokować, co świetnie słychać również na jego pierwszych płytach. Urodzony 24 lipca w 1976 roku na Służewcu muzyk przywiązywał bardziej uwagę do tego, co może zainspirować jego karierę muzyczną, aniżeli dobrej formy. Razem z rodzicami zasłuchiwał się w piosenki Wojciecha Młynarskiego, a jego hip- hopowy gust ukształtowali koledzy z osiedla.  

Jego wizerunek oscylował wokół luźnych ubrań, sygnowanych później imieniem jego autorskiej marki- PLNY Textylia. To właśnie one ukształtowały powszechne wyobrażenie o Jacku Granieckim- tkaniny z kontrowersyjnymi napisami, szerokie kroje, umożliwiające nieskrępowane ruchy były w pewnym momencie synonim polskiego rapu.

Ile schudł Tede?   

Jak podaje portal pudelek.pl, raper schudł 35 kg! Tede schudł pierwszy raz kilka lat temu (gdy ważył jeszcze 130 kg), choć jego najbardziej spektakularna metamorfoza zaczęła być szeroko komentowana wraz z pojawieniem się mediów społecznościowych! To właśnie tutaj zamieszcza swoje kadry z odchudzoną postawą, zapuszczoną brodą i młodzieżowymi nadrukami na ubraniach. Instagram przekonuje nas, że Tede schudł i wygląda naprawdę świetnie!

Jeden z najbardziej znanych raperów, jak już wcześniej wspomniałyśmy, od zawsze lubił szokować, a jego wielka zmiana jest niewątpliwie jednym z takich przedsięwzięć. Hip-hopowe obszerne tkaniny zamienił na bardziej stylowe rozwiązania w postaci dopasowanych do figury bluz o stonowanych kolorach. Jednak poszczególne stylizacje jedynie dopełniają jego odchudzony look – i to właśnie utrata zbędnych kilogramów jest najbardziej komentowana! 

ZOBACZ ZDJĘCIA TEDE: 

Tede schudł
Fot.: tedef/ Instagram 

Tede schudł i nie przypomina siebie z początków kariery! Jego styl wciąż ewoluuje, a muzyczne brzmienia zmieniają się z płyty na płytę. 

 

Tede schudł
Fot.: tedef/ Instagram 

Nic dziwnego, że sam zainteresowany promuje swoją linię odzieżową – PLNY! Po spektakularnej zmianie wygląda niemalże jak model!

  

Tede schudł
Fot.: tedef/ Instagram 

Tede schudł, choć kiedyś wyglądał nieco inaczej. Tak prezentował się w 2000 roku, a jego Instagram skutecznie przypomina o jego niegdysiejszych gabarytach!

 

Tede schudł
Fot.: tedef/ Instagram 

Obecnie Jacek Graniecki może pochwalić się dobrą formą, choć zamiłowanie do nałogu pozostało. 

 

tede schudł
Fotlinstagram.com @tedef

Choć waga Tedego zmieniła się nie do poznania, to wciąż współpracuje od wielu lat z Sir Michem, tworząc kolejne hity! Jesteście fanami tego duetu?  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rodzina Królewska ukrywała go przed mediami. Oto najprzystojniejszy arystokrata rodu, poznajcie Alexandra
  2. Jak się ubrać na wesele XXL? Najmodniejsze fasony, które pokochasz
  3. Pies orientuje się, że jest w drodze do weterynarza. Jego reakcja bawi do łez
  4. Iwona Pavlović została babcią! Gwiazda pokazała wnuka – trzy miesiące spędził w inkubatorze
  5. Media właśnie podały, że Elżbieta Jaworowicz miała romans z Polakiem, którego znają niemal wszyscy

 

Poprzedni artykułPeachy make-up to najmodniejszy makijaż na lato. Jest lekki i bajecznie prosty
Następny artykułMaria Koterbska mimo wieku i choroby kręgosłupa opiekuje się przykutym do łóżka mężem. „Udaję, że mam siłę”
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.