Telefon, a dokładniej jego zawartość, przeraził 45-letnią kobietę. W albumie znalazła zdjęcie, którego na pewno nie zrobiła. Fotografia wywołała w kobiecie przerażenie. Nie potrafiła wytłumaczyć nieprawdopodobnego znaleziska. 

Telefon kobiety miał leżeć pod jej poduszką całą noc, ktoś jednak go użył, gdy ta spała. Gdy przeglądała zawartość smartfona, zauważyła, że znajdują się na nim zdjęcie, którego nigdy nie wykonała. Przyjrzała się dokładnie i pobladła.

Przerażona kobieta znalazła w telefonie dziwne zdjęcie

Jak informuje Fakt, 45-letnia mieszkanka Wielkiej Brytanii  przeżyła duży szok po znalezieniu niewyjaśnionych fotografii w swoim telefonie. Zamazana zdjęcia przedstawiają ją samą, gdy śpi. Mieszkanka Newcastle twierdzi, że nie pamięta, aby ktoś inny robił jej kiedykolwiek takie zdjęcia.

Z wyjaśnień kobiety wynika, że tego dnia w jej domu nie było nikogo. Obaj synowie Debry przebywali poza domem. W wywiadzie dla Daily Record 45-letnia kobieta wyznała, że zazwyczaj ma nawyk chowania swojego Samsunga pod poduszkę.

Tego dnia zrobiła tak samo. Według niej, ktoś, kto wykonał zdjęcie, musiał wyjąć telefon spod jej głowy, a następnie ponownie go tam schował. Brytyjka nie zauważyła bowiem, żeby urządzenie zmieniło swoje położenie.

 1. Zapadła decyzja. Wprowadzono obowiązkową kwarantannę dla części Polaków
 2. Dramat Rafała z „Królowych życia”, okłamał wszystkich? Na jaw wyszła niewygodna prawda
 3. Już nie tylko obsceniczne żarty? Filip Chajzer nie zna żadnych granic i nie ma żadnych oporów, zrobił oraz powiedział za dużo

Nie stwierdzono śladów włamania

W rozmowie z Daily Record 45-latka podkreśla, że tego dnia drzwi do jej domu były zamknięte, a nie stwierdzono śladów włamania. Mimo że na zdjęciu Debra Demetriou ma półotwarte oczy, jest pewna, że z nikim wtedy nie rozmawiała i upiera się, że telefon był pod poduszką. Czy istnieje szansa, że Brytyjka przypadkowo zrobiła sobie selfie?

Okazuje się, że nie jest to pierwsza tak dziwna sytuacja, która miała miejsce w jej domu. Jak informuje Fakt, do podobnej sytuacji doszło w dniu urodzin jej syna. Brytyjka zauważyła, że na zdjęciach z imprezy, znajdują się dziwne postaci. Skontaktowała się nawet z jasnowidzem, który uważa, że mogły być to duchy członków jej rodziny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Telefon
Fot. facebook.com/debrabanana

Znajomi Brytyjki radzą jej pójść na policję

telefon
Fot. facebook.com/debrabanana

Zdjęcie wywołało u niej przerażenie

ZOBACZ TEŻ:

 1. Jest ważny komunikat Biedronki do wszystkich klientów. Oszustwo na ogromną skalę, sieć przed nim ostrzega
 2. Zakażony Polak namierzony na rajskiej wyspie. Co się dzieje?
 3. Mąż miał kochankę. Żona dowiedziała się o wszystkim z fb córki. Najgorsza była informacja kim jest druga kobieta
 4. Justyna Steczkowska obchodzi dziś urodziny. Trudno zgadnąć które, gwiazda w ogóle się nie starzeje
 5. Dantejskie sceny w Warszawie. 11 osób zatrzymano, policja wciąż działa
 6. Z ostatniej chwili: Właśnie poinformowano, nie żyje kultowy aktor. Ogromna strata
 7. Do sklepu nie wejdziesz już tak łatwo jak wcześniej. Sprzedawcy mają dość
 8. Ważne oświadczenie rzecznika GIS. Obostrzenia mogą wrócić, ale nie wszystkie, zdradził które konkretnie
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Źródło: fakt.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułNajgorsze informacje właśnie obiegły kraj. Niestety, nie żyje, zmarł na oczach syna
Następny artykułLekarze biją na alarm. Toksynę, która sieje spustoszenie w organizmie, posiada co 3 dziecko, skutki są katastrofalne
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.