Już za kilka dni odbędzie się gala Telekamery 2022. Okazało się, że muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Edyta Górniak. Podekscytowana piosenkarka właśnie pochwaliła się tą radosną nowiną w mediach społecznościowych.

Telekamery to nagrody przyznawane przez czytelników magazynu „Tele Tydzień” za osiągnięcia telewizyjne. Pierwsza gala odbyła się w 1998 roku. Tegoroczna będzie miała wyjątkowy, inny od poprzednich charakter.

Telekamery 2022: Edyta Górniak muzyczną gwiazdą wieczoru

W tym roku gala ma charakter jubileuszowy i podsumowuje ostatnie 25 lat w polskiej telewizji. Dlatego widzowie tygodnika mogli oddawać głosy jedynie na Aktora, Aktorkę i Serial ćwierćwiecza.

Laureatów w pozostałych kategoriach, także skupionych na ostatnim ćwierćwieczu, wybrała redakcja „Tele Tygodnia”. Wyniki głosowania oraz obrad komisji poznamy już za kilka dni.

W tym roku gala Telekamer będzie transmitowana przez stację TV Puls, 31 maja o godzinie 20:00. Prowadzącymi na uroczystości zostali Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski, zdobywcy statuetek dla najlepszych aktorów.

Organizatorzy zdecydowali, że muzyczną gwiazdą wieczoru zostanie Górniak. Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie zaśpiewa – zarówno twórcy gali, jak i sama wokalistka nie chcą zdradzić tej tajemnicy.

To nie pierwszy występ Edyty Górniak na Telekamerach. W 2008 roku zaśpiewała piosenkę Eltona Johna „Sorry seems to be the hardest word”. Sama nominowała była 6 razy, a w 2015 otrzymała Platynową Telekamerę za całokształt twórczości, którą zresztą zgubiła.

Serio pytam: czy ktoś z was może wie, gdzie jest moja Platynowa Telekamera? Bo ja czasami dawałam fanom rzeczy na przechowanie, albo może została w jakimś domu, który wynajmowałam? – zastanawia się beztrosko gwiazda na Instastory.

Może wy widzieliście zaginioną Telekamerę Edyty Górniak?

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?