Lelum.pl > Adam Darski

Adam Darski

Choroba
20.09.2019 18:04 Nergral opublikował zdjęcie z czasów chemioterapii. ”Dobrze jest żyć. Dobrze jest być zdrowym”

Choroba prawie odebrała mu życie. Adam „Nergal” Darski opublikował archiwalne zdjęcie z czasów chemioterapii. 9 lat temu, muzyk zachorował na białaczkę, a jego walkę o życie śledziła cała Polska. Jak wspomina ten czas? Dobrze jest żyć. Dobrze jest być zdrowym – pisze na swoim Instagramie artysta. Stanem zdrowia Nergala żyła cała Polska. Latem 2010 roku muzyk dowiedział się, że ma białaczkę. Szczęśliwie udało mu się pokonać raka, a teraz opublikował stare zdjęcie z czasów chemioterapii. Choroba prawie go zabiła, jednak ten nigdy nie zmienił swoich poglądów, czy przekonań.

Adam Darski nago
17.07.2019 20:02 Adam Darski pokazał odważne zdjęcie bez ubrań. Lider zespołu Behemoth znów szokuje

Adam Darski nago. Lider zespołu Behemoth pokazał odważne zdjęcie, na którym nie ma na sobie niczego. W komentarzach trwa burza. Nergal wywołał kolejny skandal? Znany z kontrowersji muzyk postanowił przypomnieć o sobie w dość szokujący sposób. Adam Darski nago to gorący temat dzisiejszego dnia. Związek z Dodą wiele lat temu zapewnił mu wejście do pierwszej ligi polskiego show-biznesu. Po rozstaniu Nergal przestał być obiektem zainteresowania mediów. Od czasu do czasu jednak jego zachowanie sprawia, że znowu robi się o nim głośno. Tym razem kontrowersyjny muzyk pokazał bardzo odważne zdjęcie, a internauci zostawiają masę komentarzy. Będzie tego żałował?

Adam Darski
09.03.2018 18:37 Nergal tłumaczy swój filmik. „Chodzi o ZABAWĘ”

Z okazji Dnia Kobiet Nergal zamieścił kontrowersyjny filmik z penisem, do którego przyczepiony był ukrzyżowany Jezus. Jego wpis spotkał się z falą krytyki i wywołał wśród internautów burzę. Artysta postanowił odnieść się do zaistniałej sytuacji. Adam Darski od lat swoim zachowaniem wywołuje skandale, dlatego z pewnością nie jest zaskoczony reakcją, którą wywołał poprzez zamieszczenie w sieci filmiku z życzeniami dla kobiet.

04.01.2018 19:01 Lider Behemotha trafi DO WIĘZIENIA?! Oskarżyli go o ZNIEWAŻENIE polskiego godła

Lider Behemotha kolejny raz musi tłumaczyć się ze swojej kontrowersyjnej działalności artystycznej. Tym razem jednak trafił w czuły punkt rodaków i według prokuratury znieważył godło Polski.