Lelum.pl > Adam Torbicki

Adam Torbicki

Grażyna Torbicka
13.03.2022 09:01 Napływają radosne wieści z domu Grażyny Torbickiej i jej męża. Cała Polska może pękać z dumy

Grażyna Torbicka od 41 lat jest żoną światowej sławy kardiologa Adama Torbickiego. Mężczyzna znalazł się na liście najwybitniejszych autorytetów medycznych świata. W związku z tym zaczął otrzymywać bardzo zaszczytne propozycje. Torbiccy wzięli ślub w 1981 roku. Niestety, z powodu śmierci mamy Adama Torbickiego w 2021 nie mogli świętować okrągłej rocznicy. W tym roku mają okazję do naprawdę niezwykłych obchodów.

Grażyna Torbicka
18.01.2022 18:34 Wyszło, co zrobił tata Grażyny Torbickiej. Jej mąż może nie być zadowolony

Grażyna Torbicka jest żoną cenionego kardiologa Adama Torbickiego, profesora nauk medycznych. Także jej rodzice – prezenterka telewizyjna Krystyna Loska i uznany działacz PZPN Henryk Loska – to słynne nazwiska w show-biznesie. Mało kto jednak wie, że ich córka ma na koncie równie głośny romans. Ojciec Grażyny Torbickiej, Henryk Loska, był swego czasu członkiem kierownictwa polskiej reprezentacji na mistrzostwach świata oraz wiceprezesem PZPN ds. szkoleniowych. To on poznał swoją córkę ze słynnym piłkarzem.

Grażyna Torbicka
12.12.2021 20:05 Mąż Torbickiej potrzebuje wsparcia. Rewolucja po 40 latach małżeństwa

Grażyna Torbicka i jej mąż Adam Torbicki są razem od 40 lat. W ich życiu nadchodzi jednak spora rewolucja. Jakie zmiany czekają parę? Choć zawodowo zajmują się zupełnie różnymi dziedzinami, niewiele jest małżeństw z tak długim stażem, jakim mogą pochwalić się Grażyna i Adam Torbiccy. Niedługo czekają ich jednak spore zmiany.

Grażyna Torbicka
22.03.2021 13:50 Grażyna Torbicka i jej mąż nie mogli zrealizować planów. Wszystko przez pandemię

Pandemia koronawirusa trwa już ponad rok. Nigdy wcześniej nie mieliśmy z czymś takim do czynienia. To z pewnością szczególny czas, trudny dla nas wszystkich. Celebryci i artyści również mierzą się z wieloma przeszkodami wywołanymi pandemią. Grażyna Torbicka i jej mąż zaplanowali podróż do Włoch. Coś pokrzyżowało im plany. Niestety to nie tylko koronawirus. Grażyna Torbicka (61 l.) jest znaną i cenioną dziennikarką. Przez wiele lat (1994-2016) prowadziła program „Kocham kino” w TVP, który cieszył się ogromną popularnością. Grażyna Torbicka uchodzi za legendę polskiego dziennikarstwa, a także za ikonę stylu. Gwiazda zachwyca szykiem, elegancją i swoją nienaganną sylwetką. Poza karierą zawodową Grażyna Torbicka spełnia się także w sferze rodzinnej. Od wielu lat Grażyna Torbicka jest szczęśliwą żoną Adama Torbickiego, uznanego lekarza kardiologa. Dziennikarka często wstawia zdjęcia ze swoim mężem na Instagram. Małżeństwo w tym roku będzie obchodzić 40. rocznicę ślubu. Z tej okazji zaplanowali romantyczną podróż do Włoch. Najprawdopodobniej wyjazd będzie musiał zostać przełożony.

grażyna torbicka
12.08.2020 22:01 Wielki kryzys w domu Grażyny Torbickiej. Chodzi o jej męża

Grażyna Torbicka przeżywa ciężki okres. Jak się okazuje, chodzi o męża uwielbianej dziennikarki, byłego prezesa Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Adama Torbickiego. Niestety, mężczyzna zmaga się z ogromnym problemem i codziennie musi walczyć o swoje dobre imie. Materiał, który pojawił się w internecie, wywołał lawinę pytań. Sprawa jest bardzo poważna.Adam Torbicki ma poważne problemy, na szczęście w trudnych sytuacjach zawsze może liczyć na swoją żonę. Grażyna Torbicka i słynny lekarz są małżeństwem od niemal 40 lat, a tym samym tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Jednak jak się okazuje, sława ma również ciemną stronę. Niestety, teraz oboje muszą się z tym zmierzyć.

grażyna torbicka
20.11.2019 16:58 Mąż Grażyny Torbickiej to wybitny lekarz. Gwiazda zdradziła, jak go poznała 38 lat temu

Mąż Grażyny Torbickiej rzadko bywał w centrum uwagi mediów. Jest lekarzem, który raczej stroni od rozgłosu. Teraz jednak prezenterka opowiedziała, jak poznała swojego ukochanego, z którym jest już razem 38 lat. Jaki jest sekret ich szczęścia? Grażyna Torbicka jest szczęśliwą mężatką od 1981 roku. Jej mąż już 38 lat nieprzerwanie stoi u jej boku. Teraz prezenterka zdradziła, jak para poznała się i jak zaczął się ich związek. Co skłoniło ich ku sobie?

grażyna torbicka
13.08.2019 18:51 Grażyna Torbicka z mężem w tym roku świętują 38 rocznicę małżeństwa. Po tylu latach wciąż są w sobie zakochani

Grażyna Torbicka ma powody do świętowania. W tym roku dziennikarka i jej mąż obchodzą 38. rocznicę małżeństwa! Tak długi staż to naprawdę rzadkość, para jednak jest w sobie zakochana tak samo, jak na początku relacji. Dziennikarka i jej mąż to najlepszy dowód na to, że prawdziwa miłość istnieje! Poznali się zupełnym przypadkiem, w tym roku będą świętować 38. rocznicę ślubu. Jaka jest ich recepta na szczęści i jak trafili na siebie? Grażyna Torbicka ma naprawdę ogromne szczęście!

Grażyna Torbicka: Mąż gwiazdy to znany lekarz. Są razem prawie 40 lat
24.12.2018 13:32 Grażyna Torbicka: Mąż gwiazdy to znany lekarz. Są razem prawie 40 lat

Grażyna Torbicka mąż. Są razem już od prawie 40 lat! Jednak niewiele osób wie, czym właściwie się zajmuje. Czy wiecie, że Adam Torbicki też jest znany, ale z zupełnie innego powodu? Kim jest mąż Grażyny Torbickiej? Grażyna Torbicka mąż. To jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Chociaż wielu jej kolegów i koleżanek po fachu ma za sobą rozstania i liczne zmiany partnerów, ona wiernie trwa u boku tego samego mężczyzny. W czym tkwi sekret małżeństwa Grażyny Torbickiej? Czy mąż prezenterki pracuje w tej samej branży? Będziesz zaskoczona, gdy odkryjesz, czym się zajmuje!