Lelum.pl > Afera Z Deynn

Afera Z Deynn

Deynn
23.08.2018 13:44 Majewski o celebrytach: „Jesteście FAŁSZYWI, interesowni i myślicie tylko o sobie”

Deynn i Majewski zrobili ostatnio coś bardzo dobrego ze swoją sławą — zorganizowali w internecie zbiórkę pieniędzy dla chorej fanki. Ostatecznie udało się zebrać sporą sumę. Fit para zorganizowała zbiórkę pieniędzy dla chorej Oliwii, której groził wózek inwalidzki. Dzięki zebranej sumie możliwy był zakup protezy nogi dla fanki Deynn i Majewskiego.

16.04.2018 18:41 Deynn POKAZAŁA NAGI TYŁEK. Zobacz jej szokującą kreację na festiwalu

Jak wiadomo Deynn i Majewski wzięli udział w festiwalu muzycznym Coachella w Palms Springs. Jeżeli ktoś z was jeszcze nie wiem, jest to festiwal, na którym głównie chodzi o ładne zdjęcia i spotkanie największych światowych gwiazd (wcale nie na scenie). Biedni i nawróceni Majewscy odstawiają tam prawdziwą rewię mody, na miarę światowych celebrytów. Wygląda na to, że Maritę nieco poniosło… Kontrowersje wokół pary wciąż rosną. Para, która zaliczyła ogromny medialny upadek, wróciła do show-biznesu. Wygląda na to, że po „siostrzanej aferze” nie zostało już ani śladu. Marita poczuła się na tyle swawolnie, że postanowiła w jedenej ze stylizacji, pokazać cały swój tyłek.

05.03.2018 13:00 To już koniec! Majewski RZUCIŁ Deynn. „Chodziło tylko o pieniądze”

Od wybuchu afery z Deynn minęły niecałe dwa miesiące. W tym czasie Maritę i Majewskiego opuścili wszyscy reklamodawcy, a Polsat zrezygnował z zaproszenia ich do swojego nowego programu o miłości. Może to i dobrze, bo wszystko wskazuje na to, że… nie są już razem. Informację tę podał portal Pudelek.pl Słynna fit-para już dawno zaprzestała jakichkolwiek prób obrony po serii wpisów i oskarżeń opublikowanych przez Klaudię, młodszą siostrę Marity. Ostatni post na Instagramie opublikowany przez Deynn jest z 15 stycznia. Daniel już wcześniej zniknął z mediów społecznościowych, co stało się zresztą podstawą do kilku ciekawych teorii spiskowych. ZOBACZ TAKŻE: Polsat WYCOFUJE SIĘ ze współpracy z Deynn? „Nie promujemy Marity Surmy”