Lelum.pl > Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Agnieszka Perepeczko
10.03.2023 21:27 Agnieszka Perepeczko kwitnąco za granicą. Jeden kadr zachwycił fanów

Agnieszka Perepeczko w maju skończy 81 lat, ostatnio w mediach społecznościowych opublikowała odważne zdjęcie, fani byli zachwyceni "Chyba pani podpisała pakt z diabłem o wieczną młodość, wygląda pani zjawiskowo" piszą pod jej zdjęciem. Aktorka obecnie przebywa w Bentleigh w Australii, przed urodzinową imprezą postanowiła pokazać swoje wdzięki. Nie da się ukryć, że wygląda rewelacyjnie. 

Agnieszka Fitakau-Perepeczko
14.11.2022 19:19 Agnieszka Fitkau-Perepeczko żali się na TVP. Jeden szczegół zapadnie w jej pamięci na długo

Agnieszka Fitkau-Perepeczko postanowiła zabrać głos w sprawie wczorajszej gali z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej. Gwiazda wyjawiła, co jej się nie podoba w funkcjonowaniu stacji. Aktorka od lat pojawia się w polskim show-biznesie i zachwyca fanów swoimi rolami w kultowych filmach i serialach. Widzowie mogli oglądać ją między innymi w takich produkcjach jak „M jak Miłość”,”Lalka” czy „Nie ma róży bez ognia” czy „39 i pół” Teraz wdowa po odtwórcy roli kultowego Janosika podzieliła się z fanami wrażeniami na temat minionej uroczystości publicznego nadawcy. W swojej wypowiedzi zarzuciła producentom TVP jedną sprawę, która od lat nie daje jej spokoju.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko EA
04.10.2022 18:59 Agnieszka Fitkau-Perepeczko wyznała, co chciał zrobić jej fotograf. Jako młoda osoba doświadczyła koszmaru

Agnieszka Fitkau-Perepeczko przez lata była uważana za symbol kobiecego piękna. Nawet dziś, pomimo zaawansowanego wieku nie można jej odmówić urody. Jak się okazuje, ta była dla niej takim samym błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Kiedyś omal nie została zgwałcona. Aktorka opowiedziała o tej sytuacji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak wyjawiła, do sytuacji doszło, gdy była zaledwie nastolatką. Jej okoliczności porażają.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
31.05.2021 13:13 Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma 79 lat. Nie do wiary, jak oszałamiająco wygląda gwiazda

Agnieszka Fitkau-Perepeczko, która za rok skończy 80 lat, wygląda naprawdę oszałamiająco. Wiele osób z pewnością przyznałoby, że wygląda na znacznie mniej. Była gwiazdą PRL-u, a po latach powróciła w roli Simony w M jak miłość. Czym dzisiaj zajmuje się aktorka? Agnieszka Fitkau-Perepeczko, choć wzbudzała zainteresowanie wielu mężczyzn, kochała tylko jednego. Z Markiem Perepeczko poznała się na studiach. Co sądzi o przelotnych romansach?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
19.07.2020 18:06 Agnieszka Fitkau-Perepeczko ujawniła, jak wyglądało jej życie z Janosikiem. Zdradziła naprawdę dużo

Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko poznali się w szkole teatralnej w Warszawie. Pierwszy raz zamienili ze sobą kilka zdań w dziekanacie, czekając w kolejce. Już wtedy poczuli, że łączy ich coś wyjątkowego, oboje wpadli sobie w oko. Przez 45 lat ich związku ani razu ich miłość i ogień nie zgasły.Agnieszka Fitkau-Perepeczko przyznała, jak wyglądało jej życie z Markiem Perepeczką, znanym widzom jako odtwórca roli Harnasia w słynnym serialu Janosik. Małżeństwo byłorazem 40 lat i łączyło ich niebywałe uczucie i pożądanie, o czym chętnie opowiedziała ze szczegółami żona Marka Perepeczki w wywiadzie z plotkiem.pl.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
06.05.2020 11:07 Agnieszka Fitkau-Perepeczko kończy dziś 78 lat. Jej zdjęcie z młodości zapiera dech w piersiach

Dziś tryska energią, a seksapilu wciąż nie można jej odmówić. Na zdjęciach z młodości wygląda tak spektakularnie, że ciężko oderwać wzrok od jej ogromnych oczu i niezwykłej figury.Agnieszka Fitkau-Perepeczko kończy dziś 78 lat. Gwiazda urodziła się 6 maja 1942 roku w Warszawie. Aktorka, piosenkarka, była modelka i żona zmarłego Marka Perepeczko, słynnego „Janosika”. Od zawsze wzbudzała zainteresowanie, a mężczyźni nie mogli oderwać wzroku od jej atutów.

katarzyna dowbor
13.01.2020 20:56 Awantura w „Dzień Dobry TVN”. Kinga Rusin nie wytrzymała, odpowiedziała na zarzuty

W Dzień Dobry TVN przez moment zrobiło się prawie tak gorąco, jak w objętej pożarami Australii. To właśnie płonący kontynent stał się kością niezgody pomiędzy prowadzącą program Kingą Rusin, a jej gościem. Dziennikarka wyjaśniła, o co chodzi. Gdy chodzi o ekologię i ochronę środowiska Kindze Rusin ciężko zachować obojętność. Prezenterka Dzień Dobry TVN gościła w studio Agnieszkę Fitkau-Perepeczko, która od lat związana jest zawodowo z Australią. Panie poróżniły opracowane przez naukowców zdjęcia płonących Antypodów. Dziennikarka postanowiła odnieść się do słów, które powiedziała o niej żona zmarłego Marka Perepeczki.

agnieszka fitkau-perepeczko
07.01.2020 17:33 Agnieszka Fitkau-Perepeczko przeżywa chwile grozy. Może stracić dach nad głową

Dom żony zmarłego aktora, Marka Perepeczko, może niebawem zniknąć z powierzchni ziemi. Czy Agnieszka Perepeczko straci swoją rezydencję? Gwiazda jest przerażona! O co dokładnie chodzi? Choć obecnie Agnieszka Fitkau-Perepeczko przebywa w Polsce, na co dzień aktorka mieszka na Antypodach, gdzie wyjechała w 1981 roku, by rozwijać swoją karierę jako aktorka i fotografka. Właśnie tam znajduje się dom gwiazdy, która oddalona o tysiące kilometrów od swojego miejsca na ziemi przeżywa prawdziwy koszmar.

pierwsza dama
02.12.2019 21:36 Pierwsza Dama znów olśniewa. Pojawiła się w towarzystwie znanej aktorki

Pierwsza Dama okazała się wystarczającym powodem, by Agnieszka Fitkau-Perepeczko po długiej nieobecności ponownie pojawiła się publicznie. Wdowa po Marku Perepeczce najprawdopodobniej tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Na 18. edycji Choinek Jedynki z uśmiechem pozowały na wspólnych zdjęciach. Nie ulega wątpliwości, że kobieta była bardzo podekscytowana spotkaniem z małżonką Prezydenta. Choinki Jedynki organizowane są na rzecz fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko i fundacji Wspólnota nadziei. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęła żona prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. W akcję tę od kilku lat chętnie włączają się artyści, sportowcy i celebryci. W tym roku swój udział potwierdziła sama Agnieszka Fitkau-Perepeczko, która całkowicie zniknęła z mediów.

żona
18.11.2019 19:50 Agnieszka Fitkau-Perepeczko po latach zdradziła sekret swojego męża. „To cud, że zagrał Janosika”

Żona Marka Perepeczki po latach zdradziła pewien sekret. Okazuje się, że uwielbiany aktor mógł nie zagrać swojej kultowej roli, do dziś kochanej przez miliony Polaków. To cud, że zagrał Janosika – powiedziała w rozmowie z Super Expressem. Jego miejsce miał zająć inny gwiazdor, który ostatecznie wcielił się w innego bohatera. Agnieszka Fitkau-Perepeczko, żona uwielbianego aktora po jego śmierci wyznała, że twórcy Janosika chcieli zrezygnować z jego udziału w serialu. Dziś widzowie nie wyobrażają sobie tej produkcji bez niego, ale niewiele brakowało, aby już po castingu pożegnał się z produkcją.